• Сьогодні: Середа, Червень 19, 2019
Інфо ПС

ЩЕ 2014 РОКУ У ВЛАДИ ВЖЕ БУЛИ ДОМОВЛЕНОСТІ З ПРОРОСІЙСЬКИМИ ПОЛІТИЧНИМИ СИЛАМИ В УКРАЇНІ

   Теперішня влада та представники Партії регіонів уклали домовленості одразу після перемоги Майдану. Вони стосуються економічної та політичної площини.

Про те, що влада перебуває у тісних стосунках із представниками Януковича, свідчить хоча б закон про люстрацію, в якому не передбачили політично-партійної відповідальності за злочини режиму Януковича. Замість того, щоби прийняти рішення, що за антидержавні дії, розстріли на Майдані тощо відповідальними є представники двох політичних сил — Партії регіонів і Комуністичної партії, прийняли рішення про люстрування державних службовців: міліціонерів, суддів, прокурорів, котрих працевлаштовували під час правління Януковича. А тому представники Партії регіонів, перейменувавшись у «Опозиційний блок», знову могли займати посади народних депутатів. І саме викривлений механізм закону про люстрацію ще 2014 року свідчив про те, що у влади уже є домовленості з проросійськими політичними силами в Україні.

Потім почалась активна економічна співпраця із тими, хто володіє великими капіталами. Наприклад, із так званого Юрія Єнакієвського, котрого вважали відповідальним за розстріли у Маріїнському парку, Генеральна прокуратура зняла всі звинувачення. Після цього його перестали переслідувати й інші європейські правоохоронні органи. Як наслідок, він спокійно живе у Монако.

Влада від початку була зацікавлена у тому, щоб вивести представника від колишніх проросійських сил у другий тур президентських виборів, аби протиставити його Порошенку. Саме через це проросійським силам в Україні надавали можливість максимальної репрезентації у медіа. Проте, коли стало зрозуміло, що у другому турі спаринг-партнером Порошенка може стати Тимошенко, було прийняте інше рішення.

Відповідно до нього проросійські сили не повинні мати єдиного кандидата: тепер вони повинні розпастися і висунути на посаду президента кілька претендентів. Це потрібно, щоб вони уже не пройшли до другого туру та не забирали голосів у Порошенка. І саме для цього на Банковій вигадали політичні ігрища із цим розколом проросійських сил. А тому, якщо проросійські політики з АП уклали таку домовленість, отже, повинні бути і нові преференції. Ось і тут все стає зрозумілим, зокрема, чому знімаються арешти з коштів Януковича, чому Ахметов, Королевська й Єфремов — більше не підозрювані у фінансуванні тероризму тощо.

 

Олесь ДОНІЙ, політолог

Січень05/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України