• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

РЯТУЙМО ПЕРЕВІЗНИКІВ ВІД ЗБИТКІВ!

Не зважаючи на мільйонну дотацію з міського та обласного бюджетів, власники стрийських маршруток не дотримуються умов виграного конкурсу, зриваючи графіки руху, ще й вимагають збільшити вартість проїзду в місті до 4-х гривень.

Це констатували останні дві наради у міськвиконкомі. Одна – з директором ТзОВ «Стрийське АТП» Михайлом Зіником, друга – з власником цього АТП і всіх маршруток Ярославом Олеськівим.

Перший заступник міського голови Роман Маланій повідомив, що перевізниками АТП почали часто зриватися маршрути міського пасажирського транспорту. Особлива проблема виникла на маршруті №3 (вул. Петлюри-вул. Галицька-райлікарня). На даному маршруті повинно курсувати 5 транспортних засобів, проте протягом останніх трьох тижнів їздив лише один автобус. На маршруті №16 (вул.Нижанківського-вул.Саксаганського) не їздив жоден автобус. Хоча, згідно з умовами конкурсу, там повинна їздити одна маршрутка. Загалом із обіцяних 23 автобусів обслуговують міські маршрути лише 14. Між тим, з міського бюджету в цьому році на дотацію АТП вже надійшло 600 тис. грн в рахунок пільгових перевезень. З обласного бюджету на цей рік виділено 500 тис. грн., з яких 200 тисяч АТП вже отримало, тобто загалом вже 800 тис. грн отримано. За минулий рік дотації АТП склали 400 тис.

У відповідь керівники АТП-монополіста заявили, що по місту їздить велика кількість пільговиків – 70% усіх пасажирів, що зросла вартість паливно-мастильних матеріалів і запчастин, що на ремонт і утримання маршруток не вистачає коштів. Вони в один голос зажадали збільшити вартість проїзду у міському пасажирському транспорті з 3-х до 4-х гривень.

Одним словом, винні пільговики, які треба чи не треба шастають туди-сюди мало не цілодобово, і держава, яка мала б врегулювати це питання через прийняття ВР України змін до чинного законодавства з метою позбавлення транспортних пільг пенсіонерів, а замість них встановити доплату до пенсії.

…Добре знайома пісня: винні всі, тільки не ми, бо ми – у збитку, ледве животіємо… Згляньтеся – і накиньте ще гривню… Ну просто ридати хочеться – так шкода бідних власників автопарків… Рука сама тягнеться до кишені, аби намацати ще гривню… А там – пусто. Бо вже скинулися на «бідність» збитковим приватним газо-енерго-тепло-водопостачальницьким фірмам, виробникам продуктів і товарів та їхнім супер-маркетним продавцям, медикам за лікування і операції, аптекам – за ліки, навіть базарній бабці, бо їй нічим платити за газ… І так далі по колу знову. І ніхто не замислюється, а звідки нам цю гривню брати?

oligarhi Приватні надавачі послуг і товарів від Фірташа, Ахметова, Коломойського, Григоришина, Пінчука і т.п. олігархів мало не щомісяця підвищують ціни, тарифи, пояснюючи це збитковістю своїх підприємств і фірм, а покривати нестачу їм коштів до чергового мільярда маємо ми – при роками незмінних зарплатах і пенсіях, 70% яких не дотягують до прожиткового мінімуму!

Час, врешті-решт, покласти край і ненаситності олігархів, і жадібності місцевих, доморощених горе-бізнесменів на людських сльозах! «Всіх панів – до ‘дної ями!»…

 

Василь Алєксєєв    

Жовтень12/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України