• Сьогодні: Вівторок, 22 Вересня, 2020
Інфо ПС

РОСІЯНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ: ЛИШЕ ФАКТИ. ТАК ХТО З НАС ФАШИСТИ?…

В одній тільки РОА Андрія Власова за час її існування налічувалося близько 800 000 чоловік.

       Дивізія СС «Галичина» – близько 50 000 чоловік налічувала за весь час існування. Батальйон «Нахтігаль» – 800 осіб. ОУНУПА воювала з окупантами всіх мастей – від фашистів до комуністів – і на своїй території, її воїни виправдані навіть Нюрнберзьким трибуналом.

А тепер перейдемо до російських військових з’єднань, що воювали на боці фашистської Німеччини.  РОА Власова, батальйон Муравйова, Бойовий Союз Російських Націоналістів (БСРН), Братство Руської Правди, дивізія «Руссланд», Добровольчий полк СС «Варяг», Зелена Армія особливого призначення, Комітет Визволення Народів Росії (КОНР), Національна Соціалістична Партія, Організація «Цепелін», РОНА, Русский Корпус, російський загін 9-ої армії Вермахту, Хіві, Російський особовий склад в дивізії СС «Шарлемань», російський особовий склад в дивізії СС «Валлонія», російський особовий склад в дивізії СС «Дірленваген», РОНД/РНСД і багато інших. І, звичайно, козаки Камінського, Перший східний запасний полк «Центр» підполковника Ягняти, добровольчий полк «Десна» майора Аутча і т.д. і т.п.

В одній тільки РОА Андрія Власова за час її існування налічувалося близько 800 000 чоловік! Українська «Галичина» разом з «Нахтігаль» – грубо 51 000 чоловік.

Дружимо з математикою?

До речі, чорно-помаранчеву нашивку, з якої пропаганда зробила «георгіївську» стрічку – символ Перемоги, якраз носили козаки, які воювали на боці гітлерівців проти Червоної армії.

Так що відчепіться від України і займіться своїми проблемами. У вас їх не менше, а то й більше. «В чужому оці смітинку бачу, а в своєму – колоди не роздивлюся» – дуже мудре російське прислів’я.

 

Ярослав Маланчук

На фото: невідомі воїни СС Галичина

 

Жовтень12/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України