• Сьогодні: Неділя, Вересень 22, 2019
Інфо ПС

РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ – ЗАДЛЯ СЛОВ’ЯНСЬКА І ЙОГО ПОКЛАДІВ?..

Журналісти провели власне розслідування таємниці так званого «Юзівського проекту», який неохоче обговорюють у самій Україні, оскільки він передбачає значні ресурси, котрі можуть змінити енергетичну карту світу.

      Обставини вказують на те, що на Донбасі немає ніякої боротьби за гуманізм, за федералізацію, захист російськомовного населення, слов’янських патріотів і проти міфічних «бандерівців», пише NEWSru.ua.

Це все вигадані образи, які створили в кремлівських кабінетах і вклали в голови пересічних донеччан, щоб приховати справжню мету спецоперації Росії.

Так, у містечку Слов’янськ немає ні важливих підприємств, ні шахт, ні військових частин або наукових інститутів. Однак він розташований в самому центрі території «Юзівського проекту», де зосереджені поклади енергетичного ресурсу 21 -го століття – природного газу щільних пісковиків, так званого сланцевого газу.

Гігантське родовище охоплює частину території Донецької та Харківської областей.

Загальна площа родовища сланцевого газу становить майже 8 тис. квадратних кілометрів. Експерти відзначають, що запаси газу в цій землі можуть кардинально змінити енергетику не тільки України, а й Європи.

«За останніми підтвердженими даними, американці зараз говорять про 3,6 трлн кубів, які вони чітко бачать і знають, як їх добувати. Це значний обсяг, величезний обсяг! Яякщо Україна збільшить видобуток на 15-20 млрд кубометрів, то вона вже експортером буде», – зазначив гендиректор центру досліджень енергетики Олександр Харченко.

Центральна влада дуже переживає за цей проект і вкрай обережно підбирає слова щодо його перспектив. Втім, навіть за такої стриманості помітна велика майбутня вигода для України.

Запаси досить значні. Одні з найбільших у світі, в Європі. За тими оцінками, які є, ми можемо на 30-40% збільшити власний видобуток газу. Якщо він 20 млрд, от і порахуйте – десь на 10 млрд збільшити.

Червень06/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України