• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

Реформи в руках наших політиків – засіб для перерозподілу фінансових потоків

Час чітко і однозначно визнати: сьогодні у нас не держава. Сьогодні у нас союз професійно-бізнесових корпорацій, які сіцілійські простаки називали мафією.

Серед очевидних корпорацій: фармакологічна, митна, залізнична, постачальників і продавців паливо-мастильних матеріалів, автодорожня, ретейлери, банкірів, зерно-трейдерів, морських портів, прокурорська, суддівська, крупно-вантажних перевезень….

Ці корпорації обслуговуються правильними людьми у Верховній Раді, уряді, АП, податковій службі… Там задіяна не сотня-друга босів із товстими сигарами в руці. В корпораціях працюють, отримують зарплати у конвертах мільйони людей, котрі зацікавлені у збереженні статус-кво і усуненні будь-якої конкуренції.   Бо досвід реформ за 25 років навчив одному – реформи в руках наших політиків тільки засіб для перерозподілу фінансових потоків.

Тому корпорація, як і мафія – форма виживання. І доки не буде запропонована більш життєздатна форма, корпорації не перемогти і державу, очевидно, не збудувати.

У всякому разі “на хапок” цю систему не здолати… Власники бізнесів (інколи спілкуюся особисто) перконані, що у разі чого – і з путінськіми домовляться…

Віктор ЛЕШИК, журналіст

Лютий02/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України