• Сьогодні: Неділя, 11 Квітня, 2021
Інфо ПС

ПИТАННЯ МОМЕНТУ: ХТО ЗАХОВАВСЯ ПІД БРЕНДОМ І ТРЕНДОМ?

       Поки до підсумків виборчих баталій залишилися лічені тижні, ми продовжуємо резюмувати життя рідної Стрийщини. Адже не виборами єдиними… Хоча саме вони, як ніщо інше, розкривають умонастрій моменту, в якому заціпеніло місто.

       Якщо описати, охарактеризувати Стрий останніх двох десятиліть, варто просто уявити відбиток МЕРського черевика на людському обличчі. І зараз, коли ціла епоха ручного керування містом відходить, разом із нею непомітно чахне владний комфорт, оплачений нашою сліпотою.

       Тож час позбуватися щасливої вдаваності і, нарешті, вимовити слова, які дарують реальність явищам. Ви розумієте, люди, дякувати чиновнику – хто б він не був – за те, що він постелив асфальт за наші гроші – це приблизно те ж саме, що дякувати банкомату за видачу коштів.

       І знову увесь виборчий галас зводиться до безкомпромісного опортунізму, де починають обіцяти немислимі реформи, щоб потім реформувати лише власні обіцянки. Загалом я для себе, як для виборця, визначив три основні людські групи цих перегонів: перша – це ті, що професійно та системно брешуть та оббріхують; друга – це ті, які слухають це і споживають, слухають і смакують; і третя, найнебезпечніша категорія людей – це ті, які обманюють самі себе. Їх, на жаль, більшість, і вони, на жаль, виграють. Це не те, щоб ті «проти всіх» – тепер це називається «а пішли би ви всі!».

       Знаєте, я перебув багато виборчих сезонів, але жодного разу не бачив, щоб на хвилях розчарування в протесті люди тримали післявиборчі транспаранти на зразок: «Ганьба нам! Ми самі обрали таку владу».   Відтак, відькиньмо безкінечні махання ярликами і подивимося на людей, на того чи тих, хто заховався під брендом і трендом – і тоді все стане зрозуміло.

Олег ФИЛИК

Жовтень05/ 2020

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України