• Сьогодні: Неділя, 11 Квітня, 2021
Інфо ПС

ПУТІН МОЖЕ ТРІУМФУВАТИ: УКРАЇНА ВСЕ БЛИЖЧЕ ДО ДЕРЖАВНОГО КРАХУ

       З кожним днем ​​стає все більш очевидним, навіщо Володимир Путін пішов на встановлення довготривалого перемир’я на Донбасі.

       На відміну від українського президента Володимира Зеленського, який просто не вміє грати в довгу і не хоче мислити стратегічно, кремлівський правитель – майстер довготривалих спецоперацій.  Тим більше, що вже шостий рік вся машина російських спецслужб працює на знищення України. Некомпетентність Зеленського і інфантилізм його прихильників повинні допомогти Путіну в цьому знищенні. Це теж його інструмент.

        Путін чудово розумів, що Володимир Зеленський буде триматися за це перемир’я щосили. Тому що ніяких інших досягнень у українського президента просто немає. Українська економіка рухається до краху, з епідеміологічною ситуацією влада не справляється, соціальні проблеми наростають, війну закінчити не вдається, вплив олігархів і кримінальних угруповань збільшується з кожним днем, а рейтинг президента і його віртуальної партії падає. Україна все ближче і ближче до закономірного, зумовленого обранням Володимира Зеленського президентом, державного краху.

        А що в цій ситуації Зеленському пред’явити українцям? Тим більше перед місцевими виборами, за результатами яких пов’язані з владою олігархи прагнуть встановити контроль над фінансовими потоками в наших містах і селах, остаточно перетворити країну на набір феодальних маєтків, завершити тріумфом зловісний план, який почав здійснюватися у 2019-му році за безпосередньої участі більшості українських виборців? Адже ці виборці знову повинні зіграти роль статистів, знову допомогти олігархам збагатитися, знову позбавити життєвих перспектив себе і своїх дітей.

        Але обдурити їх все важче. Ось і залишається перемир’я. І як тільки Путін став його порушувати, Зеленський одразу ж захвилювався. І став докладати зусиль, цілком прогнозованих, для того, щоб перемир’я продовжилося. Не відреагував належним чином на загибель українського воїна, заявив у відповідь на пряме запитання про цю загибель, що відповідає не за одну людину, а за всіх українських громадян – неприпустиме блюзнірство верховного головнокомандувача, який відповідає за кожного. А тепер ще й погодився на спільну інспекцію українських позицій з представниками маріонеткової влади Донбасу. Без участі Росії.

        Згода Зеленського на цю інспекцію вирішує для Кремля одразу кілька завдань. Вона яскраво демонструє, що Путін має справу з недосвідченою імпульсивною людиною, яка і далі буде потрапляти до кремлівських пасток. Вона наближає на крок можливість прямих переговорів Києва з маріонетковою владою Донбасу, до яких Кремль прагне з 2014 року. І вона збільшує прірву між українською владою і українськими патріотами. А значить, збільшує небезпеку дестабілізації України і полегшує Москві окупацію нових територій на південному сході нашої країни.

        Путін може тріумфувати. І Зеленський, і Лукашенко виявилися у нього на короткій прив’язі. Один пов’язаний перемир’ям, інший – протестами після фальсифікації виборів. І тим, і іншим можна маніпулювати.

Віталій ПОРТНИКОВ

Вересень20/ 2020

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України