• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ПРИВ’ЯЗАНІСТЬ ДО ГРОШЕЙ – ЦЕ ЗБРОЯ АНТИХРИСТА

    Про значення християнської вбогості, зокрема в житті священиків, говорив Папа Франциск під час ранкової Святої Меси в Домі св. Марти. На богослужінні були секретарі Апостольських нунціатур, які прибули до Рима з нагоди свого Ювілею, організованого Державним секретаріатом Апостольського Престолу.

У проповіді Папа послався на фрагмент Євангелія (Лк 19, 45-48), який описує вигнання торговців із храму. Святійший Отець зауважив, як про це говорить Ісус: перемінили дім молитви на «печеру розбійників».

У цьому уривку, сказав Папа, Господь Ісус дає нам зрозуміти, що прив’язаність до грошей — це зброя Антихриста, яка нищить Царство Боже. «Серце, прив’язане до грошей, це ідолопоклонницьке серце», — ствердив Папа Римський.

Він нагадав відоме всім учення Христа про те, що ми не можемо двом панам служити: Богу і мамоні. Але рішення кожен приймає сам — чи ми вибираємо живого Бога, дім Божий, який є Домом молитви, — а чи культ грошей, який весь час силкується вдертися до дому Божого. Це ідолопоклонство може знищити наше життя й відібрати в нас радість, яка випливає зі служіння істинному Богу, — застеріг Святійший Отець.

Франциск зауважив, що Люд Божий має тонке чуття і прощає священикам чимало слабкостей та гріхів, але ніколи не може простити їм матеріалізму та гордування людьми.

Папа заохотив священиків, аби задовольнялися тією сумою грошей, яку отримує чесний працівник, заодно застерігаючи від ідолопоклонства. «Нехай Господь дасть нам усім благодать християнської вбогості. Нехай нам Господь дасть благодать тієї вбогості робітників, які працюють і заробляють свою зарплату, не шукаючи нічого більше», — закінчив свою проповідь Франциск.
CREDO

Грудень23/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України