• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

ПРИКОРДОННА «СТІНА» З МОСКОВІЄЮ ПРОХОДИТЬ ЧЕРЕЗ… МОРШИН І ЛИСОВИЧІ НА СТРИЙЩИНІ?

Чи знаєте ви країну НАТО, в якій реабілітацію учасників бойових дій проводять у санаторію Матері та Дитини???

Спробую пояснити. Моршинський міський голова, нехтуючи думкою громади, а вже за ним і Держприкордонслужба України пропонують віце-прем’єр-міністру Кубіву швидко і якісно надавати реабілітацію військовослужбовцям, учасникам АТО, учасникам бойових дій, інвалідам війни не де-небудь, а в Моршинському санаторію Матері та Дитини “Пролісок”. Для цього просять передати його під управління Адміністрації Держприкордонслужби, але профільність оздоровчого закладу для матерів і дітей пропонується зберегти.

А дитячий садок із прикордонною заставою не пробували поєднати???

Хлопці, ви або хрестик зніміть, або труси одягніть.

Мало того, для кращої організації роботи “воєнізованого санаторію Матері та Дитини” пропонується вилучити в громади с.Лисовичі лісове озеро і… також передати в управління Держприкордонслужби.

Ну ніяк їм без лисовицького озера! Без «стіни» з Росією можна, а от без озера – то вже, виявляється, ніби кордон і не на замку.

P.S. У Моршині свого часу відмовилися від військового санаторію, і тепер цей санаторій на балансі Адміністрації Президента.

Беріть – пустує “Світанок”, пустують військові частини, розвалюється колись шикарна залізнична лікарня в Стрию. В занепаді половина корпусів у військовому санаторію в Хмільнику.

Ні – їм подавай унікальний дитячий санаторій в Моршині! Ганьба тим, хто на це піде! Якщо би місцева влада була патріотичною, а не маріонетковою, то забрала б цей санаторій в комунальну власність і дарувала б здоров’я та радість дітям і матерям. У Трускавці ж успішно функціонує комунальний бювет.

Але у нас, на жаль, при владі люди, які не вміють створювати, а здатні лише розподіляти те, що збудували наші батьки.

Віктор ЯНКО

Червень08/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України