• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ПРОРОЦТВА НОСТРАДАМУСА, ПОВ’ЯЗАНІ З НАШИМ ЧАСОМ, РОСІЄЮ І СВІТОМ У ЦІЛОМУ

Перше і найголовніше передбачення говорить про те, що на Землі народиться новий месія, який в майбутньому стане об’єднувачем земель і врятує цивілізацію від зла і розпусти, в яку люди будуть повільно занурюватися. Більше того, саме на початок цього періоду Нострадамус відносить зародження нової релігії, що дуже швидко пошириться світом і навколо якої об’єднається все суспільство.

На території, що займає сьогодні Україна, виникне центр нової цивілізації – у цьому всі Пророки одноголосні. Едгар Кейсі стверджував, що Україна стане центром нової цивілізації. Те ж саме говорив і Нострадамус: «Лиха, що грозять людству, обійдуть «Україну стороною». За словами Нострадамуса, «розбита Україна стане батьківщиною релігійного відродження християнського світу…». Ще одна відома провидиця, Ванга говорила: «Все стане, немов лід, і тільки одне залишиться — слава Володимиру, слава Київській русі. Занадто багато принесено в жертву. Ніхто не зможе зупинити Україну. Все змете вона зі свого шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу… Україна понизиться – і знову займе своє місце… В Україні народиться багато нових людей, які зуміють змінити світ». Ванга напророчила потужний духовний підйом України: «Бог дав їй силу!.. Немає сили, що змогла б зломити Україну. Вона буде розвиватися, рости і міцніти».

Пророцтва Нострадамуса розшифровуються зовсім непросто, однак можна зрозуміти, що виникне серйозний конфлікт на Близькому Сході, а саме Іран оголосить ультиматум Туреччині і світ ризикує опинитися на порозі Третьої Світової Війни.

Нострадамус говорять про глобальний потоп –  проливні дощі будуть загрожувати затопленням Європі і численними жертвами. А ось Південне узбережжя Індійського океану буде страждати від сильних цунамі, які принесуть небачені досі руйнування. Також є пророцтва і про голод, який виникне в Африці – він призведе до масової втечі і переселення людей з африканського континенту.

Згідно з передбаченнями Нострадамуса, можлива війна між двома супердержавами: Росією і США через комп’ютерні атаки (віруси). На жаль, ця війна можлива з застосуванням ядерної зброї, вибухи від якої з’являться на більшій частині землі в травні. Але це тільки припущення.

Передбачення Нострадамуса дають зрозуміти про те, що частина Молдови захоче відколотися і прилучитися до України. Чи вдасться цьому процесу здійснитися і як на це зреагує світова спільнота – побачимо в майбутньому. Близький Схід і Україна запропонують ряд мирних ініціатив. Україна почне переговори про приєднання частини території Молдови.

Прогноз Нострадамуса у сфері розвитку економіки говорить про стабілізацію всієї економіки в світі. Люди почнуть заселяти підводне середовище морів і океанів. Розвиватися будуть і звичайні міста. Вчені досягнуть результатів в області генетичного клонування. Органи, вирощені штучним шляхом, використовуватимуть для пересадки.

У 2025 Росія остаточно розлучиться зі своїм утопічним (комуністичним) минулим, перестане святкувати день революції 7 листопада.

Європа повністю об’єднається, але Великобританія вийде зі складу об’єднаної Європи через розбіжності з Францією.

 

За матеріалами from-ua.com

Квітень11/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України