• Сьогодні: Понеділок, 25 Січня, 2021
Інфо ПС

ПРОРОСІЙСЬКИЙ РЕВАНШ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО «ПРАВОВИМ» ШЛЯХОМ – ЧЕРЕЗ СУДИ І ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ

Але є ще порох у майданівських порохівницях!

Поки ми намагалися будувати правову державу, агенти Путіна влаштували нам в Україні антиправовий демарш, фактично узявши під свій контроль судову систему, частково правоохоронні органи й зачистивши під себе адвокатське середовище.
І що характерно, так звана постмайданна влада і спецслужби упродовж кількох років спокійно спостерігали за тим, як спочатку донецькі менти масово переходили на бік незаконних бандформувань, а потім донецькі суди штампували неправосудні вироки українським добровольцям, які захищали цілісність України.
І от, коли тепер в країну повернувся «головний юрист» режиму Януковича Андрій Портнов, справа дійшла й до вершини судової піраміди. Досить сумнівні антиукраїнські рішення став ухвалювати навіть Верховний суд України.
Відтак для суспільства нарешті вже стає, здається, очевидним, звідки ростуть ноги російського реваншу. А реванш, як не дивно, судячи з усього, намагаються здійснити саме через судову систему і правоохоронні органи. Принаймні на користь такого припущення говорить чимало загальновідомих фактів, які викликали неабияке обурення в суспільстві, й у чому продовжують все більше переконувати події в ході парламентської виборчої кампанії.
Як зазначив нещодавно відомий політолог Сергій Таран, своєрідним тестом для правоохоронних органів саме й має стати повернення в Україну Анатолія Шарія та Андрія Клюєва, адже вони, як відомо, все ще знаходяться в розшуку, і при перетині українського кордону мають бути затримані правоохоронцями. Якщо цього не станеться, висновки будуть цілком очевидними.
І дійсно, якщо такі підозри підтвердяться й подібні випадки абсолютної безкарності представників злочинного режиму Віктора Януковича і проросійських бандформувань так званих ДНР-ЛНР стануть взагалі масовими, це й буде чіткою ознакою так званого «правового» реваншу. Тоді дійсно російські війська вводити в Україну не буде потреби – достатньо того, що вони й надалі стоятимуть на українському кордоні.
Тож міжнародна спільнота може бути спокійною – прямого російського вторгнення в Україну, судячи з усього, не буде, а проросійський реванш здійснюватиметься виключно «правовим» шляхом – через суди і правоохоронні органи, які, очевидно, й мають забезпечити відповідні умови для цілком «легітимного» обрання в український парламент проросійських політичних сил і здійснення в подальшому демонтажу підвалин української України, які все ж таки встигли закласти після Майдану на державному рівні. Звісно, якщо цьому реваншу не завадить черговий Майдан.
А Майдан таки здатен завадити. Акція киян «Терпіти більше не можна», поспіхом зібрана 2 липня на Майдані Незалежності на знак протесту проти реєстрації кандидатами в народні депутати екс-голови адміністрації Януковича Андрія Клюєва та російського пропагандиста Анатолія Шарія, таки справила враження на владу. В усякому разі наступного дня вже було повідомлено, що ЦВК скасувала реєстрацію кандидатом Андрія Клюєва, а СБУ почала перевірку щодо нього, Шарія і Кузьміна. Якщо згадати нещодавню відміну резонансного кадрового рішення в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка щодо іншого одіозного представника злочинного режиму Януковича – заступника голови його адміністрації Андрія Портнова, здійснену під тиском стихійного студентського протесту, то можна лише засвідчити факт наявності пороху у майданівських порохівницях.

Володимир Стецюк

Липень06/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України