• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

ПРОЙШОВ КІНОФЕСТИВАЛЬ “ВІДКРИТА НІЧ”

24-25 черня пройшов кінофестиваль “Відкрита Ніч”, в третє в Стрию та в 20-те в Україні, за що особлива подяка Михайлу Ілльєнку за чудовий кінофестиваль, також велика подяка Леоніду Кантеру. Ідею започаткування кінофестивалю “Відкрита ніч” в місті Стрию була запропонована українським режисером Леонідом Кантром, який в грудні 2014 року презентував фільм “Добровольці Божої Чоти”. Цю ідею підхопили громадські активісти, які прагнули урізноманітнити культурне життя міста Стрия. Мозковим центром стали молоді, гарячі серця – це Хаврук Володимир та Важний Юрій. В щоденних пошуках по зернині збиралась інформація та необхідна технічна база для реалізації кінофестивалю в м. Стрию і ось в червні 2015 року був започаткований кінофестиваль в нашому місті. За два роки ми можемо пишатись певними надбаннями, а саме: – екран,  результат кропіткої роботи хлопців з громадських організацій “Стрийський майдан”, “Правий сектор”, “Стрийська Сотня Січові Стрільці”. Органи місцевого самоврядування виділили кошти на придбання технічного обладнання, а також на озвучення кінофестивалю.

Хочемо висловити подяку керівнику відділу культури Бойко Богдану Івановичу, та заступнику голови міста з питань житлово-комунального господарства Стецику Ігору Мироновичу.

– незмінними спонсорами у проведенні кінофестивалю є благодійна організація “Фонд Карпінських”, яка неодноразово надавала і надає точку доступу інтернету, рекламу на Телеканалі “ЛАН” та на радіо “Стрий FM” і “Фреш FM”. Надає спонсорську допомогу на придбання сувенірів (горняток та футболок з логотипом кінофестивалю). Дякуємо “Фонду Карпінських” за підтримку молодіжних ініціатив.

– сидяча зона, лави та крісла були надані  загально-освітнім закладом № 5 м. Стрия, а також підприємством “Леоні”.

– друк реклами надала поліграфічна фірма “УКРПОЛ” в особі Сергія Ковальчука.

– висловлюєм подяку = фірмі “ТРІО”, а саме : Глуху Ігору, Газді Олегу та Томілову Олександру.

– фірмі “ПАРКХАЛЬ” Родіонову Ярославу.

– власнику гуртівні  Роману Гірнику.

Цього річ фестиваль пройшов трохи незвичному форматі за попередні роки а саме:

Дует ведучих КВН команда з м.Львова “Тільки Так”, неймовірні чудові та запальні хлопці, веселили-розважали по всякому публіку, всі були в захваті, емоції зашкалювали.

Також в перериві між показами фільмів виступали хлопці з фаєр-шоу неймовірне видовище.

Якщо є бажаючі які можуть чимось допомогти та різноманітити цей кінофестиваль, ідеї, інновації,  будемо раді допомоги.

 

 

 

Юрій Важний

Позначки:
Червень26/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України