• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

«ПРАВИЙ СЕКТОР» – НЕ МІФ, А РЕАЛЬНІСТЬ, З ЯКОЮ ТРЕБА РАХУВАТИСЯ!

Такий недвозначний висновок можна зробити по завершенні Загальних зборів НВР «Правий Сектор» Стрийщини, що відбулися у патріотичному пабі «Бункер» (за що окрема подяка п.Олегу Новаку).

Вступне слово мав керівник Правого Сектору Стрийщини Михайло Алєксєєв, в якому, зокрема, позитивно оцінив і подякував за роботу Юрію Левицькому, який  виконував обов’язки керівника осередку під час його  відсутності пов’язаною з ротаціями на Схід.

 

«Я радію, що не дивлячись на усі життєві складнощі, важке економічне становище в державі – а обов’язок годувати сім’ю з нас ніхто не знімав! – ми знаходимо час і можливість для боротьби за майбутню, по-справжньому Вільну Україну,  та за права і добробут нашої, окремо взятої, Стрийської громади… – сказав Михайло Алєксєєв.

 

– Ідея незмінна, а засоби і методи боротьби повинні змінюватись відповідно до вимог часу, який не стоїть на місці. Хочемо ми того чи не хочемо, сучасні технології вже впливають на усі сфери нашого життя, і взяти їх на озброєння для досягнення Мети – необхідність сьогодення!  Тому ми повинні усіляко долучатись і допомагати членам  нашого осередку, які згуртувались і здійснюють важливу роботу на цій ниві, також потрібно залучати до їхньої роботи здібну молодь, якій цей напрямок цікавий.

 

 

Не дивлячись на фінансові труднощі, гарні результати роботи має інформаційний відділ, задоволений бійцями 2-ї Резервної сотні ДУК ПС, які пройшли зі мною не одну ротацію в зоні бойових дій у складі 1-ї штурмової роти та 1-ї тактичної групи ДУК ПС під Авдіївкою та у Мар’їнці Донецької обл. та показали себе дисциплінованими і сміливими воїнами

.

 

Необхідно активізувати роботу з молоддю – хто як не молодь змінила хід історії  України під час Революції  Гідності та перших боїв на сході нашої Держави?!  За нею, зрештою, і наше майбутнє…  Крім виїзних ідеологічних та військово-польових вишколів ми на сьогоднішній день маємо всі можливості для зайняття нашої молоді спортом безпосередньо на місці – це і тренування з бойового рукопашу Гопак, і добре обладнаний тренажерний зал…

 

 

Як носії великої Ідеї ми повинні заряджати всіх своєю Вірою та енергією, нести світло та запалювати ним інших!»

 

 

Учасники зборів вислухали звіт  Юрія Левицького  про зроблене за час виконання ним обов’язків керівника осередку і схвалили його. Було заслухано також координатора «Правої молоді» друга «Католика», який у зв’язку з погіршенням стану здоров’я передав естафету другу  «Греку» (0631112229; 0973105373; 0507346517).

 

 

Учасники зборів обговорили та затвердили план діяльності   НВР  «Правий сектор»  Стрийщини  по  конкретних напрямках роботи.

 

Інформвідділ ПС Стрийщини  

Повідомляє: Стрий.net

Лютий13/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України