• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ПОЖАЛІВ ВОВК КОБИЛУ або НЕ ВСЕ ТЕ ГРОШІ, ЩО НИМИ НАЗИВАЄТЬСЯ

Усіма каналами йде тотальне зомбування: центральна влада проти Садового!?

Я знаю одне: і за час 11-річної каденції мера Львова, і за час 20-річної нашого мера Стрия – і одному, і другому не треба було ніяких сміттєпереробних заводів… Не треба цей завод Садовому і зараз, коли вся країна тебе жаліє, а Порошенка матюкає – це, принаймні, крутіше, ніж усі разом взяті замахи на життя мера.

…Але чому мої бабуся, дідусь і батьки, які бачать сміттєзвалище зі своєї вулиці, мої діти, яких я привожу в гості, повинні жертвувати своїм здоров’ям заради львів’ян (іноді так горить, що все село ніби в густому смердючому тумані), які, перепрошую, не можуть підняти дупу і розібратися зі своїм обранцем або, якщо вони вважають, що винен президент, то в Києві із ним? Чому кілька активістів можуть мерзнути зимою, блокувати сміттєзвалище, ловити на під’їздах і дотепер львівські фури зі сміттям, вивозом яких, і це, до речі, теж показово для “бідолашного” мера, займаються люди з кримінальних кіл?

Ми мерзнемо і чергуємо, бо хочемо зберегти і без того неабияк захаращений стан екології в нашому місті хоча б на цьому рівні… Натомість нам пропонують офіційно завозити N-у кількість тонн у день львівського сміття за N-у к-ть грошей у міський бюджет, які потім успішно освоять всі офіційні фірми Васьковича. По-хлопськи це називається – «засратися за свої ж гроші», вибачте за брутальність.

Михайло АЛЄКСЄЄВ

Червень20/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України