• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

ПІДСУМКИ 2016 РОКУ: СТРИЙ

 

Перше пройдемось, що змінилось у Стрию. А напевне нічого.

Екологія. Відходи на Сколівській, як були, так і залишились. Суд час від часу ухвалює якесь рішення, проте ясності в цій ситуації немає. Маємо факт – діти і дорослі хворіють невідомими респіраторними захворюваннями. А громадськість чекає на реакцію влади. Влада чекає на закриті очі громадськості. Все всіх влаштовує.

Дороги. Бруківка ставиться. Все по плану. Будемо відверті, дороги в Стрию хороші, і тротуари. На систему відкатів не будемо звертати увагу.

Медицина. Катастрофа повна. Люди з стрийських лікарень потрапляють або до Львова або на той світ. Для чого нам така медицина знають тільки в міськраді.

Транспорт. Не достатньо того, що він вже віджив свій час, так ще й на кінець року хочуть ціну підняти до чотирьох гривень. Ми ж мегаполіс. Їхати не переїхати той Стрий. Тільки прийшла зима, частина маршруток поламалась.

Супермаркети. Рік ознаменувався закриттям Барвінків. І відкриттям АТБ. Продукти в Барвінках були перетерміновані і їх цілеспрямовано продавали людям. Анкети при прийомі на роботу в АТБ російськомовні, тому нічого доброго у відкритті цих магазинів теж не слід бачити.

Міськрада. Головною подією року від нашої інформаційної агенції ми обрали накладання ВЕТО на створення дитячої реанімації заступником міського голови паном Волинцем. Інші дії міської ради за рік – тільки гра в імітацію.

Ось так коротко і по суті. Дякуємо всім нашим підписникам, що вони читають наші статті. Залишайтесь з нами і отримуйте завжди свіжу і неупереджену інформацію про події у Вашому місті.

”Рупор Стрия ” – Facebook

Повідомляє:Стрий.net

Лютий17/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України