• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНИ

(повідомлення від астрологів)

         Динаміка роботи багатьох астрологів вражає. Те, що раніше відбувалось і відпрацьовувалося кілька місяців і навіть років, зараз, під час війни, вирішується за кілька днів і саме зараз відбувається перехід на нову серію подій. Те, що відбувається у нашій країні, як правило, не піддається опису та розумінню людською логікою.

         Ми бачимо космічний план подій. Планета Земля, завдяки єднанню українського народу, переживає потужний перехід, незрівнянний з будь-якою історичною подією минулих століть.

Розгортання подій з точки зору найближчих і далеких перспектив.

         Україна знаходиться під знаком Тельця (Уран), – це знак незалежності. Тому Україна завжди буде вільною і незалежною державою, це її суть, її ДНК.

        Війна закінчиться у квітні. Ми одразу повернемо Донбас.

        З Кримом буде складніше. Наша армія і військово-політичне керівництво будуть готові реалізувати існуючий стратегічний успіх і увійти до Криму. Однак Захід буде наполягати не поспішати. Нам доведеться почекати. Крим спочатку перейде під контроль місії ООН, а потім, після референдуму, стане частиною України як Республіка Крим, а потім як регіон. При цьому Україна проведе адміністративну реформу і інші території зможуть до неї приєднатися. Зрозуміло, які саме.

         Надалі. Україна швидко відновиться. Російська Федерація не захоче виплачувати репарації, а насправді їм не буде чим платити. Виплата буде відбуватися за рахунок заморожених активів ЦБ РФ, активів заарештованих по всьому світу російських олігархів.

         В Україну увійдуть світові туроператори. Кожен адекватний житель Землі вважатиме своїм обов’язком хоча б раз відвідати Україну і з’ясувати для себе, що це за унікальна країна і які це люди так мужньо борються за свою країну.

         Бренд “I-Ukrainian” стане найпопулярнішим і найдорожчим у світі. В Україні буде прийнята програма “Громадянство за інвестиції”. Вартість українських паспортів перевищить вартість паспорта Великої Британії. Багато діячів культури, меценатів мистецтв, бізнесменів переїдуть в Україну на постійне місце проживання. В тому числі з Росії. Населення України протягом десяти років перевищить 60 млн осіб.

          Податковий клімат, повна прозорість ведення бізнесу стануть орієнтиром для всіх країн світу. До слова, 14 березня президент Зеленський вже анонсував початок Податкової реформи. Скасування ПДВ і податку на прибуток. Оплата від обороту компаній становить 2%. Країна перебуває в стані війни, ворог знаходиться за 20 км від Києва, а керівництво держави вже дивиться в майбутнє.

          Це те, що прогнозують знаючі люди, і це те, над чим вони працюють останнім часом. І це станеться.

     Віримо! Єднаємось! Слава Україні!

За матеріалами соцмереж та інтернетвидань

Квітень05/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України