• Сьогодні: Вівторок, 11 Травня, 2021
Інфо ПС

ПЕРЕВАЖНІЙ БІЛЬШОСТІ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ГРОШЕЙ НЕ ВИСТАЧАЄ НА НАЙНЕОБХІДНІШІ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

В Україні останнім часом погіршилась ситуація з бідністю. Про це під час форуму з прав людини у Пекіні повідомила перший заступник голови Спілки юристів України, колишній омбудсмен Ніна Карпачова, інформує її прес-служба.

Проблема бідності в Україні, як і у багатьох країнах, за останні роки значно посилилася внаслідок поглиблення поляризації світу, загострення міжнародних і регіональних конфліктів під впливом глобальної фінансово-економічної кризи. Якщо до 2009 року завдяки зусиллям держави щодо реалізації програм боротьби з бідністю її рівень постійно знижувався, то, на жаль, за останні чотири роки ситуація в Україні характеризується значним збільшенням рівня бідності.

Кількість бідних в Україні, за офіційними даними, станом на початок 2018 року зросла з 15% до 25%. А за даними соцдослідження, у лютому 2018 року понад 70% опитаних стверджували, що грошей їм не вистачає на найнеобхідніші продукти харчування.

Зростання бідності в Україні є складовою частиною загальносвітових процесів, а тому боротьба з цим явищем може бути успішною лише у разі об’єднання міжнародних зусиль, спрямованих на досягнення миру, безпеки та переорієнтації суспільного виробництва на створення для всього людства умов для всебічного і гармонійного розвитку.

(Одним словом, українська влада в цьому не винна? – ред.)

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/society/-v-ukrajini-zagostrilasja-problema-bidnosti-karpachova-390065.html

Вересень30/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України