• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

ПАРАДОКС: НАЙБІЛЬШИМ ПОКУПЦЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ СТАЛА РОСІЯ, – SIPRI

У минулому 2016 році найбільшим покупцем української продукції військового призначення стала країна-агресор Росія. Про це пише  канал 24 з посиланням на видання “Главком”, посилаючись на дослідження авторитетної міжнародної установи – Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (SIPRI).

Згідно з даними SIPRI, минулого року Україна експортувала до Росії продукції військового призначення на 169 мільйонів доларів. Такі прибутки Україна не отримала навіть від Таїланду – єдиного покупця сучасних вітчизняних танків “Оплот”.

Загалом за минулий рік поставки до Росії зросли на 72%. Цей показник став вищим навіть порівняно з часами президентства Віктора Януковича. Згідно з доповіддю, найбільшим партнером росіян в Україні є “Мотор Січ”.

Як пише видання, з цим документом журналісти зверталися до СБУ. Однак, там дали зрозуміти, що “не бачать нічого злочинного у співпраці української компанії.

Повідомляє “Стрий.net”

Лютий21/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України