• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

ПАМ’ЯТІ ТАРАСА БРУСА

070_c4aa684dcb74a78dc7b680ab92f26629

 

У селі Лисовичі відбулося відкриття меморіального скверу пам’яті Тараса Бруса, який загинув в Іловайському котлі у серпні 2014 року. В останні хвилини свого життя він врятував 9 людей, а потім його наздогнала ворожа куля.
Ідея створення меморіалу належить громадським активістам та друзям Тараса. Іванна Фединчук, яка очолила ініціативну групу розповіла про те, як втілювалася ця ідея. Вона висловила сподівання, що сквер стане місцем вшанування героїзму земляка, віри в перемогу та зародження нових ідей, як зробити свою вулицю, село, країну кращими та подякувала всім, хто доклав зусиль до спорудження меморіалу. А друг дитинства Олег Білінський поділився спогадами про надзвичайно доброго та світлого друга Тараса.
Народні депутати України – командир полку спеціального призначення «Дніпро-1″ Юрій Береза та бойовий побратим Володимир Парасюк – поділилися спогадами про ті трагічні дні під час виходу з Іловайського котла. Юрій Береза подякував рідним за виховання сина та вручив його дідусеві Федору Брусу заслужені нагороди внука – орден «Лицарський хрест України» та медаль «За захист Дніпра від сепаратизму».
У своєму виступі голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив: «Завдячуючи таким сміливим та мужнім хлопцям, як Тарас Брус, що за поривом серця стали на захист територіальної цілісності України, було зупинено агресора. На прикладах таких Героїв потрібно виховувати підростаюче покоління, закладати у молоді такі риси, як стійкість та мужність».
Вихованці Лисовицької загальноосвітньої школи-ліцею та дитячого Зразкового театру української пісні «Джерельце» Моршинської школи мистецтв, де свого часу навчався Тарас, присвятили свої виступи новітньому Герою України.

Серпень29/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України