• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Оце так заробітки! Список найбагатших артистів України.

За підсумками рейтингу, який склало видання «Вести», в топ-30 найбагатших артистів 2016 року увійшли дев’ять доларових мільйонерів.

Перше місце з $ 3,650 млн зайняла група «Океан Ельзи». Музиканти добре заробили за рахунок концертів на найбільших стадіонах країни і гастролей по Європі та Штатам. Хоча в 2015-му і в 2014-му в лідерах була опальна в Україні співачка Ані Лорак.

Самою ж успішною жінкою тепер стала Віра Брежнєва, заробивши $ 3,6 млн, це майже в 2,5 рази більше, ніж в попередньому році. І по суті зовсім небагато поступившись Вакарчуку.

Крутий зліт в 2016 році відбувся у Олега Винника, який за підсумками 2015 року замикав другу десятку, а в цей раз потрапив до п’ятірки, збільшивши заробіток в шість разів — з $ 200 тис. До $ 1,2 млн.

Сильно, більш ніж в два рази — з $ 300 тис. до $ 750 тис., — вдалося піднятися Quest Pistols Show, чиї кліпи протягом року набирали по 10 млн і більше переглядів.

Головним проривом 2016- го став Макс Барських, який відразу зайняв 19-е місце з заробітком $ 300 тис.

Ще один новачок рейтингу — Микита Алексєєв (24-й рядок — $ 240 тис.) — Також розкрутився багато в чому завдяки зв’язкам свого продюсера і режисера концертних і телешоу Олега Боднарчука, який свого часу ставив шоу Філіпу Кіркорову та Аллі Пугачовій.

З обоймою хітів, головний з яких — «Кружит», в рейтинг вперше потрапив і Монатік, який посів 23-е місце з заробітком $ 275 тис.

Вперше потрапив до рейтингу Павло Зібров — народний артист, якому в цьому році виповниться 60 років. Гастролі по глибинках і відносно високий гонорар в $ 10 тис. В 2016 році дозволили йому опинитися на 22-му місці.

А ось несподіваним для всіх проривом року виявилася група з п’яти дівчат-підлітків Open Kids. Своїми хітами вони полюбилися одноліток, бо співають про зрозумілі їм речі — вечірки, айфони …

І ще одним новачком рейтингу стала львів’янка Ірина Федишин, яка зайняла 25-е місце. Тільки її невисокий гонорар в $ 3 тис. не дозволив їй піднятися вище, хоча кількість касових концертів у неї одне з найбільших — 71.

Не таким успішним 2016 й рік став для таких артистів, як Олексій Большой, група NIKITA, «Друга ріка», «Скрябін» і «Антитіла» які, крім останніх, в минулому році майже не давали концертів. З цієї ж причини далеко за межами рейтингу і такі відомі артисти, як Олександр Пономарьов і Руслана, які і в 2015-му були за бортом топ-30.

Гурт «Скрябін», яка була на 29-му місці в 2015 році, випала на цей раз з топ-30. Хоча у них і були концерти в клубах і на фестивалях, але вже не так багато — хвиля попиту на них після смерті Кузьми пішла на спад.

Відзначається, що на заробіток артистів вплинули кілька факторів. У 2016 році було більше корпоративів, ніж у 2015 році, при цьому українці стали частіше ходити на концерти вітчизняних зірок через рідкісних візитів російських і західних артистів.

Лютий01/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України