• Сьогодні: Середа, Червень 19, 2019
Інфо ПС

ОСТАННІЙ ФОРПОСТ МОСКОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ НА СТРИЙЩИНІ ВПАВ!

У с.Баня-Лисовицька Стрийського району на Львівщині відбулися збори прихожан храму Покрови Божої Матері, підпорядкованого московському патріархату.
Згідно із законом №4128-Д щодо зміни релігійними громадами підлеглості, який Верховна Рада ухвалила 17 січня, рішення про зміну підлеглості та внесення змін або доповнень до статуту ухвалюється загальними зборами релігійної громади та не менш, як двома третинами її складу. Ці дві третини вираховуються від необхідної для визнання повноважними загальних зборів релігійної громади. Рішення про зміну підлеглості та внесення відповідних змін або доповнень до статуту засвідчується підписами членів релігійної громади.

Отож за підсумками зборів (на яких також були присутні учасники бойових дій російсько-української війни) рішення про підлеглість релігійної громади храму Покрови Божої Матері до Української Православної Церкви та направлення звернення до Дрогобицько-Самбірської Єпархії ПЦУ про приєднання до свого кліру, було прийнято ОДНОГОЛОСНО, за винятком одного голосу «проти»!

 

Правий Сектор Стрий

Березень02/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України