• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021
Інфо ПС

ОСТАННІ СЛОВА СТІВА ДЖОБСА

           Він помер мільярдером у віці 56 років від раку підшлункової залози. І ось його останні слова:

          «Я досяг піку успіху в діловому світі, в інших галузях моє життя є сутністю успіху. Однак, крім роботи, у мене мало радості. Зрештою, багатство – це просто факт життя, до якого я звик. У цей момент, коли я лежу в ліжку хворий і згадую все своє життя, я розумію, що все визнання і багатство які у мене є безглузді і позбавлені вищого сенсу перед лицем неминучої смерті.

           Ви можете найняти когось, щоб він водив машину для вас, заробляв гроші для вас, але ви не можете нікого найняти на всі Ваші гроші, щоб він ніс цю хворобу замість Вас. Можна знайти і купити матеріальні речі. Але є одна річ, яку не можна знайти і купити, коли вона втрачена – не можна купити «життя».

           Чим старше ми стаємо, тим більше ми розумнішаємо, і поступово ми розуміємо, що годинник, який коштує $30 і годинник, який коштує $300, показують один і той самий час. Чи будемо ми носити з собою гаманець, який коштує 30$ або гаманець, який коштує 300$ – обидва вміщують однакову суму грошей. Чи будемо ми їздити на автомобілі вартістю 150 000 доларів або на машині вартістю 30 000 доларів, дорога і відстань однакові, і ми досягаємо того ж місця призначення. Якщо ми вип’ємо пляшку вартістю 300 доларів або вино вартістю 10 доларів, то «кайф» буде однаковим. У будинку, в якому ми живемо, площею 300 квадратних метрів або 3000 квадратних метрів – ти однаково самотній.

          Ваше справжнє внутрішнє щастя виходить не з матеріальних речей цього світу. Яка різниця чи ти летиш першим чи економ-класом, якщо літак падає, то ти падаєш разом з ним.

          Отже … Сподіваюся, ви розумієте, що коли у вас є друзі або хтось, з ким можна поговорити, то це справжнє щастя!

П’ять незаперечних фактів:

1. Не виховуйте своїх дітей, щоб вони були багатими. Виховуйте їх, щоб вони були щасливі. Тому що, коли вони виростуть, вони будуть знати цінність речей, а не ціну.

2. Їжте їжу як ліки. В іншому випадку ви повинні їсти свої ліки в якості їжі.

3. Ті, хто вас любить, ніколи не покинуть вас, навіть якщо у нього є 100% причин відмовитися від Вас, він або вона завжди знайде одну причину бути стійким і не залишити Вас.

4. Існує велика різниця між тим, щоб бути людиною і тим, щоб бути людяним. Якщо ви просто хочете йти швидко, то йдіть самі! Але якщо ви хочете піти далеко, йдіть разом!

5. Шість кращих лікарів світу :

Сонячне світло

Відпочинок

Спортивна зарядка

Дієта

Впевненість в собі

Друзі.

Тримайте їх на всіх етапах життя і насолоджуйтеся здоровим життям»

@Coma in.ua.

Жовтень23/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України