• Сьогодні: Вівторок, 19 Січня, 2021
Інфо ПС

ОРЛИНИЙ ЧИ СВИНЯЧИЙ РІК: ВИБІР КАЛЕНДАРЯ-2019 – ЗА ВАМИ

    Слов’янський календар зародився приблизно дві тисячі років тому.

На відміну від східного, слов’янський календар містить не 12, а 16 тварин-талісманів. До них відносяться Лось, Шершень, Вовк, Білка, Щука, Жаба, Кабан, Пугач, Вуж, Лис, Їжак, Павук, Півень, Тигр, Кінь, Орел.

Слов’янський календар існує і донині. Характеристика тварини-покровителя 2019 року допоможе вам зрозуміти, як краще діяти, щоб домогтися успіху і процвітання.

    У 2019 році покровителем буде Ширяючий Орел. Цей птах гордо дивиться на нас зверху, вистежуючи здобич і мудро оцінюючи обстановку своїм зірким оком. Саме з цієї причини древні слов’яни називали такий рік часом отримання безцінного життєвого досвіду і мудрості. Дуже корисним вважалося отримання знань, навчання нових ремесел.

Стосовно до наших днів це означає, що 2019 рік сприятливий для зміни обстановки, пошуку нової роботи і нових захоплень, розвитку нових навичок, розширення світогляду.

Орел вимагає спокою. У такі періоди слов’яни намагалися трохи віддалятися один від одного в емоційному сенсі, не ділитися один з одним занадто детальною інформацією про почуття. Фахівці рекомендують уникати конфліктів і ретельно контролювати емоції в 2019 році, щоб цей період пройшов вдало.

Орел – символ свободи, ясності розуму. Усі нові знайомства в рік Орла повинні бути дуже обережними. Крім того, в цьому році особливо важлива особиста відповідальність. Приймати рішення треба самостійно, якомога менше покладаючись на поради інших людей. Це підвищить шанси зробити правильний вибір.

Інтуїція в 2019 році відійде на другий план, тому що Орел не користується нею. Він завжди покладається лише на те, що бачить. Вам необхідно буде стати схожими на хижака, який спостерігає і нападає лише тоді, коли момент найбільш зручний. Це буде рік обережності. Не залишайте без уваги випади ваших недругів, але не прагніть відразу ж почати конфлікт. Спокій, розрахунок і хитрість будуть більш виграшною стратегією.

У любові цей рік сприятливий для цілеспрямованих та відповідальних людей, які готові працювати над стосунками. Хороші вчинки допоможуть зміцнити довіру і ще більше зблизитися з другою половинкою.   Необхідна буде готовність надати своєчасну підтримку коханій людині, друзям, рідним. Все це допоможе зберегти гармонію в особистій сфері життя.

У моменти браку мотивації та впевненості в собі у 2019 році будуть корисними афірмації на удачу та процвітання. Потрібно частіше говорити собі, що ви на правильному шляху.

Якщо все зробити правильно, то 2019 рік стане одним з найпродуктивніших за останнє десятиліття.

СХІДНИЙ (КИТАЙСЬКИЙ) КАЛЕНДАР

2019 рік — це рік Свині або Кабана. Йому супроводжує стихія Землі. Він настане 5 лютого 2019 року, а закінчиться 24 січня 2020 року.
Цей знак дуже рішучих, цілеспрямованих, сильних людей. Вони повільні, неквапливі, але чітко йдуть до своєї мрії. У будь-якій ситуації він обмірковує кожен свій крок, ретельно зважуючи всі «за» і «проти». Ця властивість демонструє витримку і твердість характеру. Оточуючі люблять таку людину за її величезну енергію, силу волі і впевненість у собі. Навіть у конфліктних і непростих ситуаціях вона вміє тримати себе в рамках, спокійна, з терпінням ставиться до недоліків інших. Але цей знак дуже довірливий. Завдяки доброму почуттю гумору представники цього знака — бажані гості в будь-якій оселі.

Невипадково дуже часто скарбнички роблять в вигляді свині. Вона обіцяє в цьому році благополуччя. І не тільки у вигляді фінансів. Але також в сімейному житті. Багатьох чекає поповнення в сім’ї.
Рік Земної Свині буде сприятливий для фермерів, землеробів і працівників інших галузей, пов’язаних із землею. Для тих, хто пов’язав своє життя зі сферою фінансів (бізнесмени, підприємці, економісти) цей рік обіцяє успіх. Всі фінансові вкладення пройдуть з мінімальним ризиком.
Рік хороший для того, щоб якомога більше часу проводити на природі. Це може бути пікнік біля річки, походи в ліс або гори, якщо є будинок у селі або дачна ділянка, то краще бути там основну частину часу.
Цей рік сприятливий для сім’ї. Ті, хто укладе шлюб саме в 2019, проживе з партнером довге і щасливе життя. Свиня «подарує» їм своє терпіння, розуміння і вміння йти на компроміс.

ukr.media

2019.pp.ua

Січень06/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України