• Сьогодні: Середа, Червень 19, 2019
Інфо ПС

ОПЕРАЦІЯ «КАНАЛІЗАЦІЯ» ПОКАЗАЛА: НАШИМ МІСТОМ КЕРУЮТЬ БЕЗГОСПОДАРНИКИ, ЯКЩО НЕ СКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Сьогодні була операція КАНАЛІЗАЦІЯ. Відколи до вуличної каналізації на вул. Тарнавського, розрахованої лише на пару будинків, під’єднався ресторан «Пастель», почалися проблеми. А будівництво АТБ добило вуличну центральну каналізацію остаточно.

Я кажу не лише про будівельне сміття в каналізації. Майже кожного тижня, або декілька разів на тиждень хлопці з водоканалу приїжджають “продавлювати” каналізацію.

Нечистотами переповнені всі колодязі, і вони не стікають. Минулого разу звідти повиймали будівельну піну, пінопласт, кулінарний жир, який цілими брилами позабивав труби між переливними колодязями.

Важкі машини, що заїжджають на будову, подобивали колодязі, що вони просіли, забиті рештками асфальту, камінням. Не всі люки можна відкрити, бо бетономішалки і вантажівки повдавлювали люки так, що їх уже силою рук не відкриєш.

Результат. Хлопці більше 3-х годин мучилися, поки в усіх колодязях на вулиці спустили нечистоти (чи надовго?), а нечистоти вже майже виливались із колодязів на дорогу, дворовий колодязі був переповнений, ледь не залив двір.

Хлопці справилися. Ну, і робота у них за мізерну зарплату!!! Поїхали, зробивши роботу. А злив із квартири я не перевірила. Нечистоти з вулиці забили трубу в колодязі з квартири. Тепер я без зливу. Біда. Завтра неділя…


А все чому?
Бо підключають до старих каналізацій новобудови, не зобов’язуючи нового забудовника змінювати труби. А ще в Стрию помітно тенденцію: новобудови оформляють як реконструкцію. То ж ніяких зобов’язань реконструктори не мають.

Кому маємо дякувати? Вірно! Стрийським чиновникам із міськради, яким проблеми простих містян десь. Вони такі добрі, такі добрі, що не обтяжують забудовників ніякими обов’язками. Хочете тупікову вулицю зробити проїзною – будь-ласка. Підключитись до зношених каналізаційних мереж – які проблеми!

За місто має дбати господар. А нашим містом керують безгосподарники. Якщо не сказати більше. Ось не можу зрозуміти, чому наша міськрада так занедбала Водоканал і вливала гроші тільки в сміття, залишаючи Водоканал на голодному пайку? Красти важче? На смітті простіше. Але ми залишаємося без системи каналізації. А це – лімфа міста! Бо, якщо копнути – там біда повна! Хто розгребе ці завали знищених мереж? Вони не підлягають реанімації! Це мережа, яка може відмовити без попередження.
 ПС. Один «Пастель» врізався в мережу тим же діаметром труби, яким зроблена вся вулична центральна каналізаця. Переливний колодязь «Пастелі» в рази більший від вуличних. Гей там, у ЖКГ міста, Ви математику і фізику в школі вчили?
Тож на сьогодні операція “Каналізація” завершилась.   Написав Ігор Пастущин, що будуть аналізувати діяльність. Певно, допоможе. Аналізувати потрібно було, коли давали дозвіл на підключення до знищених мереж споживачів, які зливають більше, ніж пропускна здатність існуючої каналізації. Тепер від наслідків необдуманих (не пишу про інший умисел, бо не доведено) рішень потерпають містяни.

Дякую простим працівникам Стрийводоканалу, які заслуговують на більше. Чи можна при існуючій запущеній системі змінити щось, не змінюючи стару павутину, яка душить місто? На що вона здатна – показав арешт очільника КП.

 

Nataliya Lukovska

Березень09/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України