• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

ОЛІГАРХИ, ПОЖЕРТВУЙТЕ ДЕСЯТИНУ ОКРАДЕНІЙ ВАМИ УКРАЇНІ!

           А й дійсно. Вся країна із себе жили тягне, скидаючись на армію. Волонтери випотрошили всі закапелки з амуніціями. А про наших доморощених олігархів щось не чути. Поодинокі прояви доброї волі – це похвально, але чому би не систематизувати це питання?

           Десятина. Майже біблійна термінологія. 10%.

Сумарні статки наших топ-100 – $ 50 млрд. Якщо кожен олігарх віддасть десятину, то Україна, на якій вони наживалися 30 років, отримає фонд у 5 млрд доларів.

Приклад Польщі: за 16 пускових установок культової американської системи Patriot там заплатили $ 4,7 млрд. Вся польська протиракетка коштує якраз десятину українських олігархів.

           Хтось порахував: уживаний літак Міг29 коштує $ 20 млн. За олігархічну десятину Україна може мати 250 винищувачів. Пілоти начебто є й чекають.

           Гіпотетичний фонд «Від олігархів з любов’ю» – це еквівалент 30 000 джавелінів. Або 2 500 любих нашому серцю байрактарів. Або, або, або, або – тьма аналогій у час війни.

           Як мільярди наживати, то було кому. Коли, як не тепер, десятину рідній країні віддати! Якщо комусь це звучить занадто по-лівацьки, то спершу можна послатися на Книгу Книг, а потім на кількість жертв.

            Всього-навсього 10% з кожного – гадаю, це значно менше, ніж повна націоналізація.

Ostap Drozdov 

Квітень05/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України