• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Новий конкурс на пам’ятник Героям Небесної Сотні у Львові

 

zustrich

 

     24 вересня у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася зустріч родин Героїв Небесної Сотні із головою ОДА Олегом Синюткою. Участь у спілкуванні взяли також керівники районів, міст і представники владних структур, інформує сайт ЛОДА.  

    На зустрічі вкотре говорили про гідне вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у містах та районах області, де вони проживали, а також про пам’ятні меморіали у Львові. Найбільшу дискусію викликало питання увічнення пам’яті Героїв у центрі Львова. Адже попередній конкурс, оголошений міською радою, не визначив переможця. Тому питання майбутнього пам’ятника досі залишається не вирішеним. У розмові сторони дійшли згоди оголосити повторний конкурс 1 листопада, допрацювавши при цьому його положення та умови. Голова ОДА Олег Синютка також наголосив, що цього разу конкурс повинен набути широкого розголосу, у першу чергу, серед представників архітектурного середовища.

Йшлося також про перейменування вулиць, шкіл, пам’ятних місць на честь загиблих на Майдані. Озвучили й проблемні населені пункти, де родинам не вдалося дійти згоди з місцевою владою. Серед них, зокрема, Старий Самбір, Судова Вишня, Щирець, Городок, Сколе, Львів.

На завершення Олег Синютка підкреслив, що подібні зустрічі відбуватимуть регулярно, аби вже наступного разу перевірити, як відреагували місцеві чиновники та чи допомогли сім’ям новітніх Героїв.

Вересень26/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України