• Сьогодні: Вівторок, 19 Січня, 2021
Інфо ПС

НІХТО ВІДПОВІДАТИ НЕ БУДЕ

Перебування у владі було і залишається найприбутковішим видом бізнесу в Стрию.

Зі стрийською корупцією треба боротися, не забуваючи лікарський принцип «не нашкодь».

Точкою максимального суголосся фантомного карантинного Стрия стали цього тижня викривальні матеріали наших колег із «1+1» щодо лікарського мародерства на закупівельних процедурах медустаткування. Міська спільнота розродилася купою нарікань та осуду. Ганебної позірності ситуації додає ще те, що фактично вкрадено не лише наші гроші, але й бюджетні асигнування сусідніх міст на функціонування резервної госпітальної бази в Стрию.

Мене давно важко здивувати масштабами такої паталогічної клептоманії нашого муніципального апарату, адже міські “схемщики” добре знають – поки є руки, що призначали, будуть і руки, які нічого не крали. З розвитком подій я дедалі більше впевнююся, що версія, ніби хороший голова, який бажає всього доброго, а в нього за спиною «погані дяді» роблять щось кепське, стає щораз слабшою.

5 термінів – достатньо часу і достатньо приводів для того, щоб переосмислити певні процеси і розгледіти загрози. Тому відповідальність цього разу має нести хто? Гнат. А Гнат не винуватий, винувата хата, що обрала Гната. Тобто ніхто відповідати не буде.

Міфічна репутація чесної людини дозволяє красти дуже багато і дуже довго.

  1. PS. І на завершення поставлю крапку, стрияни, але поставлю її цифрою, сміливою цифрою – щороку міська казна від корупції неефективного бюджетування дикого комунального марнування втрачає щонайменше 40 мільйонів гривень. Відтак перебування у владі було і залишається найприбутковішим видом бізнесу у місті.

 

 

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради, адвокат, журналіст

Квітень26/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України