• Сьогодні: Субота, 23 Січня, 2021
Інфо ПС

НІХТО НЕ МАЄ ПРАВА ЗАБРАТИ ВАШЕ ЖИТЛО!

В міру того як уряд рекламує монетизацію субсидій, людям, які не отримують державну допомогу, все важче оплачувати рахунки за комуналку. За даними Державної служби статистики України, загальна заборгованість українців за житлово-комунальні послуги вже перевищила 55,6 млрд грн. За минулий рік сума заборгованості зросла на 70%. У цій ситуації все частіше звучать коментарі фахівців про те, що постачальники послуг мають право вимагати повернення боргів шляхом продажу майна боржників. Причому таким майном може виявитися навіть квартира боржника. Міністр юстиції України Павло Петренко висловив свою точку зору з приводу зростаючих боргів населення і способів стягнення заборгованості.

– У рамках правового просвітницького проекту “Я маю право!” ми розгортаємо нову кампанію, – сказав Петренко. – Будемо пояснювати українцям, як захистити себе від необгрунтовано нарахованих платежів за комунальні послуги. Хочу підкреслити, що питання про конфіскацію майна і житла через борги за комуналку – навіть не обговорюється. Ніхто не має права забрати квартиру, в якій ви живете.

     Якщо вам загрожують конфіскацією майна через борги за комунальні послуги, міністр юстиції рекомендує звертатися за консультацією до юристів системи безоплатної правової допомоги координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції за номером 0-800-213-103 (цілодобово і безкоштовно в межах України).

Нагадаємо, сума боргу за житлово-комунальні послуги, яка стрімко збільшується, може змусити державу на популістський крок – списання заборгованості населенню. Тим більше що подібний законопроект вже знаходиться у Верховній Раді України.

Наталія Міхєєнко

Лютий24/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України