• Сьогодні: Вівторок, 19 Січня, 2021
Інфо ПС

НЕМАЄ НІЧОГО КРАЩОГО, НІЖ ТОВСТА ШКІРА, БАЙДУЖІСТЬ ДО КРИТИКИ І НЕГАТИВНОЇ ДУМКИ ОТОЧУЮЧИХ

 

Чін-Нінг Чу, «Кам’яне лице, Чорне серце” (тезисно)

   Чін-Нінг Чу – президент корпорації Asian Marketing Consultants, міжнародний лектор, корпоративний тренер, автор книг «Гра китайського розуму» (The Chinese Mind Game) та “Гра азіатського розуму» (The Asian Mind Game), найвідоміший у світі експерт в галузі психології ведення бізнесу в Азії.

    Кам’яне лице і Чорне серце – це мудрість душі, якій невідомий поділ за національною, расовою чи релігійною ознаками.

Успішне життя – це життя людини, яка сама зрозуміла, як вона хоче жити, і зуміла втілити це розуміння в реальність, разом із тим не ганяючись за примарними мріями і не прагнучи відповідати очікуванням оточуючих.

Ми так часто турбуємося про те, що приносить нам задоволення, що забуваємо про те, що робить нас кращими.

Немає нічого ліпшого, ніж товста шкіра, нечуттєвість до критики і негативної думки оточуючих. Людина з Кам’яним лицем створює собі позитивний імідж незалежно від того, що хтось про нього говорить. Вона не сумнівається у своїх вмінні чи гідності. У власних очах вона досконала.

Світ ставиться до нас так, як ми самі до нього ставимося.

Кам’яне лице – це здатність поводити себе так, як того вимагає ситуація, незалежно від того, що про тебе думають інші.

Чорне серце – це здатність діяти, не звертаючи уваги на те, якими будуть наслідки твоїх дій для інших.

Людина з Чорним серцем стоїть вище близорукого співпереживання. Вона фокусує свою увагу на цілях, ігноруючи ціну, котру доведеться заплатити задля їх досягнення. Людина така має сміливість програвати.

Той, хто має Кам’яне лице і Чорне серце повинен відпрацьовувати в собі вміння ігнорувати критику, насмішки та знущання оточуючих і просто спокійно робити свою роботу так, як вважає за потрібне.

У людини є багато ворогів, які живуть всередині неї: жадібність, злість, невпевненість у собі, ревнощі, самообмеження, заздрість, страх, сором, хвилювання, обмеженість сприйняття, ненависть, помилковість, егоїзм, лінощі, лицемірство і претензійність.

Відсутність пристрастей і схильностей дає силу сприймати випробування долі спокійно і прихильно.

Надбання і втрати – постійний процес у житті людини. У Творця є свій власний сценарій для всіх подій, що відбуваються з нами.

Немає жодного поділу чи конфлікту між духовним світом і земним.

Хороша людина живе у гармонії з собою і не потребує схвалення зі сторони.

Ми часто ставимо інтереси інших вище власних і продовжуємо «купувати» схвалення оточуючих в обмін на право робити все по-своєму.

«Якщо обов’язок людини – дивитися в очі небезпеці, а вона від цього ухиляється, то це називається боягузтвом» (Махатма Ганді)

Протилежності – це дві сторони однієї і тої ж речі. Темнота не може існувати без світла, а добро – без зла.

Один із етапів пізнання себе і свого призначення – це розуміння того, коли слід використовувати власну руйнівну силу, а коли піддатися руйнівній силі когось. Трава легко гнеться на вітрі. Могутній дуб при цьому стоїть рівно. Сильний вітер може вирвати дуб із корінням, але яким би сильним він не був, він не зможе вирвати траву, що стелиться килимом.

Якщо ви готові задля подолання величезного опору зробити все, що завгодно, включаючи можливість поступитися, то ви переможете. Ви маєте знайти в собі силу винести приниження від інших, які раді будуть втоптати вас у багно за кожну вашу уявну невдачу, ви приручені стати великим. Вам просто необхідно знайти в собі сміливість робити те, що вважаєте необхідним, не звертаючи увагу на думку інших.

Помилки, допущені на шляху самопізнання, виправлятимуться самі по собі, а помилки, зроблені внаслідок сліпого наслідування суб’єктивним стандартам, збережуться назавжди.

(Далі буде)

Червень16/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України