• Сьогодні: Середа, 3 Березня, 2021
Інфо ПС

НЕХАЙ “ВОРОЖЕНЬКИ” НЕ НАДІЮТЬСЯ НА НАШУ АМНЕЗІЮ!

         Лукашенко, Зеленський, Макрон, Медведчук, еврокомісар у закордонних справах днями об’єдналися. У чому? В оцінці українських подій 2014 року. “Тільки не повторити це у Білорусі“. Це що? Організований спротив владному свавіллю? Продаж України Росії за 3 млрд. зелених? Наполягання народне на євроінтеграції? ЩО не повторити у Білорусі?

         А я вам скажу, що мали на увазі зовні різні люди. Не треба було заважати сповзанню України в імперію Росії. Майдан 2014 року порушив логіку сповзання назад, яку заклав ще у 1992-93 роках “великий дипломат” Леонід Кравчук. Ця логіка закладена у ганебних договорах про Чорноморський флот РФ, про ядерне розброєння, про дармові твели для АЕС, про пограбування українців Ощадбанком СРСР-РФ. Тому це дипломатіще знову покликане відновити логіку малоросійського хохла.

        Путін у 2014 році дуже спішив із Кримом. Не тому, що очікував жорсткої реакції США чи раптом спротиву влади України. Путіну треба було нівелювати, спаскудити перемогу вільного люду над договорняками світової бюрократії. Знівелювати і обезцінити перемогу Майдану. І всі підспівувачі, що названі у першому рядку, тільки продовжують те, що розпочав Путін.

        Так, владу вкотре підхопили після Майдану ті ж самі продажні бюрократи. Але українці пам’ятають атмосферу і перемогу Майдану. Цей урок вивчили мільйони. І хай “вороженьки” не надіються на нашу амнезію.

        Зараз поділюся відкриттям, яке зробив ще у 2010 році, коли Януковича царем обрали.

        Демократія закінчилася в Україні тоді, коли переможцем на виборах стали називати того, хто набрав більше голосів від тих, що взяли участь у голосуванні. Не 50+1 від зарєєстрованих віборців, а від тих, що прийшли на виборчі дільниці. За Януковича-президента проголосували 12 000 000 із 36 000 000 вибрців. Тобто третина. І антидемократична система України визнає таких “переможців” повноваженими ухвалювати рішення від усього народу. От звідси постійний роздрай у нашому суспільстві. У нас не буває лідера, який представляє понад половину виборців.

        Як бути? Повернутися до системи, де переможцем можна вважати лише людину, що набрала дійсно понад половину від зарєєстрованих. Кажете, що вибори можуть і не відбутися. І треба буде повторні. Переконаний – це в десятки разів дешевше буде, аніж те, що зараз є.

Viktor Leshyk

Серпень28/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України