• Сьогодні: Вівторок, 26 Січня, 2021
Інфо ПС

НЕДАЛЕКИМИ ВИБОРЦЯМИ ДУЖЕ ЛЕГКО МАНІПУЛЮВАТИ ВСІЛЯКИМ ПРОЙДИСВІТАМ… ЩО ВОНИ ОСЬ УЖЕ 27 РОКІВ З УСПІХОМ І ЧИНЯТЬ

Так вийшло, що був тим першим журналістом, який розповів рано-вранці 2 грудня 1991 року всьому світові попередні результати і референдуму, і перших всенародних виборів Президента України.

Чимало з колегами-журналістами зроблено було перед тим, щоб отримати позитивну відповідь. Але результат мене приголомшив. Почуття були неоднозначні.

Зрозуміло – радість, піднесення, відчуття професійного драйву… Але пізніше, уже після раннього ефіру, відчув сум’яття і розгубленість

Фантастична більшість виборців обрала державну незалежність. Це були ті ж самі люди, які у березні того ж року підтримали на референдумі горбачовський оновлений СССР. Тобто вони були проти державності України, якщо без лукавства. А зараз – рішуче кажуть “так”.

А вже через пару-трійку років соцопитування стали показувати, що кількість розчарованих у державному виборі стала зростати у геометричній прогресії. І голосування за Януковича в 2004 році показало, наскільки неукорінена і кон’юнктурна була для більшості ідея демократичної європейської української держави.

І тут не тільки комсомольці з червоними директорами, що стали раптом олігархами і власниками наших фабрик, заводів, металургійних і енергетичних гігантів, були причиною.

Головна причина вередливості і непослідовності наших виборців у тому, що вони НІКОЛИ не домагалися демократичних виборів. Вони НІКОЛИ не домагалися рівноправя у голосуванні. Їм це було даровано Генеральним секретарем КПСС Михайлом Горбачовим.

Світ, де живуть сьогодні успішні люди, поступово йшов до загального рівного права на виборах. У США спочатку це право отримав лише 1 відсоток населення – крупні землевласники, заможні громадяни і виключно білі чоловіки…

Українці ж і сьогодні не розуміють, яка цінність і відповідальність знаходиться часто в їхніх руках. І ніхто не хоче системно (із садка і школи) їм це пояснювати.

А навіщо? Такими вередливими і недалекими виборцями дуже легко маніпулювати всіляким пройдисвітам. Що вони 27 років з успіхом і чинять.

Віктор ЛЕШИК, журналіст

Грудень02/ 2018

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України