• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

НЕ ЗАБУВАЙ: ТОБІ ВЖЕ ЗА 30!

Американське видання My Domaine опитало дієтологів і фвхівців у галузі здорового харчування, аби виділити п’ять продуктів, які треба обходити після 30 років, пише  Golos.Ua.
Вони радять скоротити споживання цукру, котрий сприяє запаленням і шкодить нашій шкірі, негативно впливає на її пружність. За словами Лізи Девіс, солодке – головний ворог молодості. Цукор сприяє запаленню, пошкоджує волокна коллагену та еластину, що зберігають нашу шкіру пружною та еластичною. Слід також обмежити споживання білого хліба, від якого жодної користі для організму немає.
“Найголовніший наш ворог – дієтичні напої. Крім того, що вони викликають рак, вони змушують наш організм переживати страшний стрес, оскільки споживаючи такий напій, наш мозок сприймає його, як солодкий і виробляє інсулін, аби метаболізувати цукор, якого насправді немає! Це – справжня катастрофа для нашого організму”, – розповіла дієтолог і шеф-кухар Трисія Уільямс.
   Дієтологи і дерматологи також настійливо рекомендують виключити з раціону споживання соусів – таких, як кетчуп і майонез, а також приправ із посилювачами смаку та штучними ароматизаторами.
    Після 30-ти жінкам слід скоротити споживання глютену і повністю відмовитися від макаронних виробів.
Глютен дуже важкий для системи травлення. Організм споживає дуже багато енергії, щоб переварити його, часто викликає відчуття надутості.
    Лос-анджелеський експерт Софі Джаффе радить повністю відкинути магазинні кондитерські вироби, де містяться транс-жири. Дешеві чіпси і тістечка не сприяють засвоєнню вітамінів та гальмують роботу системи травлення. “Якщо ми відкинемо продукти швидкого приготування і готові кондитерські вироби з супермаркету, ми забезпечимо доступ до більш корисної їжі і тим самим покращимо здоров’я та збільшимо рівень енергії” – додала Джаффе.

Червень03/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України