• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

НЕ КРАЇНА РОБИТЬ СВОЇХ ЛЮДЕЙ, А ЛЮДИ РОБЛЯТЬ КРАЇНУ. А ОТ З УКРАЇНЦЯМИ ЩОСЬ НЕ ТАК…

Країна, в якій ми живемо. Багато хто з нас, громадян, нарікає на цю країну. Так і кажуть: “Та не буде тут порядку, в цій дурнуватій країні, треба звідси валити, поки не пізно!”.

І багато хто реально вже звалив, а хтось валить саме зараз…

Я лише хочу зауважити, що не Країна робить своїх людей, а люди роблять Крайну. Люди своїми вчинками і ставленням до інших людей та навколишнього середовища створюють імідж про Країну, створюють собі правила моралі, в якій вони самі ж і живуть!

Так, у нас погана і брудна країна. Так, у нас купи сміття і звалища на узбіччі доріг. Так, ми бідні, бідні і дурні. У нас погана влада, яку, до речі, самі ж українці собі і обрали, або провели у владу, взявши хабар.

Кажете брудне довкілля і середовище?

Але хіба не українці викидають сміття з вікон своїх автомобілів?! А хіба не українці вирубують свої ліси? А хіба не українці ріжуть дерева в Чорнобильській зоні, щоб зробити з тих радіоактивних дерев меблі для дитсадків, шкіл чи для квартир інших українців?!

Ми скаржимось на якість наших товарів і взагалі культуру обслуговування.

Але хіба ми самі завжди якісно робимо нашу роботу? Хіба ми самі не закриваємо очі на зроблений нами бракований товар? Хіба у наших магазинах продавці-українці не продають свідомо прострочений товар іншим українцям? Або на базарі м’ясо і рибу, яка вже з душком? Хіба не українці свідомо ріжуть хвору худобу і продають її іншим україцям, щоб ті з’їли і не вдавилися? А хіба не українці купують метиловий спирт, розбавляють його в підвалах і продають потім іншим українцям заради прибутку, від якого ті українці сліпнуть і вмирають? Та наср*ти на тих інших!

А хіба не українці їдуть в Європу і свідомо купують там найдешевшу автівку після ДТП і без подушок безпеки, яка відпрацювала в поліції чи в таксомоторній компанії, і свідомо перепродують іншим україцям під виглядом добротного автомобіля, попередньо скрутивши пробіг, підмалювавши і зробивши хімчистку? Та наср*ти на тих інших!

Одні українці свідомо дурять інших українців заради швидкого і легкого прибутку чи заробітку.

А хіба на АЗС рідні українці вам потім не заправлять у бак якусь мішанину невідомого походження замість якісного пального, за яке ви, до речі, заплатили гроші?

А хіба в аптеках немає підроблених ліків і   антибіотиків?

Є! Це просто одні українці, щоб заробити гроші, свідомо випускають фальсифікат і свідомо продають лайно іншим українцям, щоб отримати надприбуток!

А хіба лікар-українець свідомо не призначає іншому українцю ліки, які не потрібні хворому? А хіба автослюсар-українець не замінює вам на СТО якісну запчастину? А хіба суддя чи прокурор-українець не фабрикують справи іншим українцям заради хабаря і відкупу?

А викладачі, які за гроші ставлять оцінку в заліковій студентам і заочникам, випускаючи неуків і лоботрясів?!

А хіба у нас українці якісно кладуть асфальт у своїй же Україні для самих себе? А хіба голова вашого Облавтодору не списав і не вкрав кошти, виділені на дороги?

Вкрав і списав. І поділився з прокурорами і суддями, щоб за ним не прийшли. І так далі, і так далі…

Обдури ближнього і не забудь про дальнього, бо дальній наблизиться і облапошить тебе самого.

Як сказав Олександр Доній: “Ми – країна “маленьких порошенків“. Замутив – вкрав – відмив – отримав відкат – продав фальсифікат – контрабанду – намахав – заніс хабар – відкупився – всі задоволені! Так і живемо!

Виходить, не країна дурнувата, а з людьми щось не так. Ви скажете, що не всі такі сволочі, або, що це – від бідності…

Згоден, не всі. Але добра половина! І це все тут у нас є. І від цього нам не легше. Одні закривають очі на злодіяння інших, інші взагалі поколіннями вже звикли житии, крадучи в Держави, і вважають це вмінням жити і кричать іншим, щоб вони не заздрили! Абсурд.

Ми з вами вже не котимося ми летимо у прірву!

Тому починати треба з самого себе і тверезо дивитися в дзеркало, бо воно не винне!

Хочу зауважити, що коли українці приїзджають на заробітки в Європу, то вони там поводять себе зовсім по-іншому, і живуть і працюють по-іншому.  Чому так?!

Бо є Закон і Відповідальність. Бо в Європі можуть посадити і депортувати, вигнати назад жити в своєму лайні!

Сергій ЯКИМЧУК

Травень17/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України