• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Навчитись казати «НІ»

 

 

Пересічний українець не просто податливий на обман, на подачки, на ілюзорні обіцянки. Він тяжко хворіє на брак свідомости й ідентичности. На викривлене розуміння вигод і чеснот. Саме з цих викривлень і проросли 12 466 281 голос за царювання Януковича. Ніби все демократично, за кого хочу – за того і голосую.

Повірили і обрали. Але через бездумність і безвідповідальність цих 12 466 281 голосувальників українці стояли три морозних місяці на Майдані, з перемоги Януковича почався відлік наших лих, крові Небесної сотні, втрати Криму і війни на Донбасі. Близько 10 тисяч убитих, десятків тисяч поранених і зниклих безвісти, – ціна вибору маси, серед якої були не суцільні бомжі чи декласований пролетаріат.

Ці прихильники Януковича – не тимчасове затьмарення розуму. Це особлива свідомість і особлива категорія громадян. Частина з них ненавидить країну у якій живе, іншим вона просто байдужа, треті хочуть іти вперед із головою, повернутою назад, у совковий соціалізм, у щастя й достаток, якого насправді ніколи не було.

Ми не можемо не визнавати право Стриян бути тим, ким вони хочуть бути. Принаймні доти, доки їхні дії не йдуть всупереч кримінальному кодексу. Але якщо  моделювати ситуацію на мікрорівні, то не можливо не побачити, що у 60 тисячному Стрию живе майже 9 тисяч семантиків господарника, які це місто не тільки ненавидять, але й мають далеко в ср…і.

Тваринна жадоба  міського керівництва до збагачення і безжальне нищення міста, як наслідок цього збагачення – невідворотно веде  не лише до зубожіння містян, але й до втрати відчуття власної присутності у місті простого Стриянина.

Меру належить рада.

Меру належить виконком.

Меру належить бюджет.

ЩО Ж ТОДІ НАЛЕЖИТЬ ГРОМАДІ?

  • ФІГА!!!

Скажете: голослівно. Деталізую – щороку з бюджету міста виводиться майже 50 млн грн., що осідають в кишені господарника і Кo…

Знаєте, ніщо так не зміцнює правовий стан суспільства, як почуття власної гідності громадянина. Але почуття власної гідності з’являється в суспільстві тільки тоді, коли людина знає і бачить, що сама бере участь в його розбудові.

Я запитую вас, Стрияни, – Вас у цьому місті хтось щось питає чи, можливо, дослухається і чує?

Де ж він – наріжний камінь самоврядування – голос громади?! – Нема!

Асфальт постелили і – сиди… сопи…

Є дві речі, які потрібно зробити, аби поставити кінець цьому самодурству. «Німа» Стрийська громада має навчитись ГОВОРИТИ, а мої колеги депутати мають навчитися, як би незручно це не було, вимовляти слово  «НІ» в захресті кабінету міського голови.

Чи вірю я, що це колись станеться? Якщо чесно, то ні. А ви?

«Право на правду»

Серпень29/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України