• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

НАС НЕМОЖЛИВО ВБИТИ ВЗАГАЛІ! (Думки, озвучені Чумаком для НВ)

 

Ви думаєте, що Петро Олексійович залишиться президентом? Ви що?! Не смішіть мене! Новий президент змінить одразу повністю всю систему. Може, я сам піду на вибори…

Можливо, мої виступи впливають на якийсь рейтинг президента. Можливо, мій рейтинг кудись скаче. Хай піарять мене і далі. Бо як хто ще про Чумака не знав, то тепер дізнається. Люди зададуться питанням: а чого це Чумака так сильно тиснуть? А ті фото з Трампом – це взагалі класно. Я показав ті постери у державному департаменті США – сміялися. Казали, що якби не знали, що фото – несправжнє, то подумали б: реально хороший політик стоїть з нашим президентом. Що стосується фінансів, то в мене на окрузі є незаконні забудови, з якими я постійно борюся. Ці люди профінансують все, що завгодно.

Звернення до правоохоронців нічого не дали. Це когось з опозиції вони можуть дуже швидко знайти і встановити винних. А от вбивць Гонгадзе чи Шеремети – ніяк.

Які зараз рейтинги? Найвищі у Батьківщини. А якщо дострокові вибори і всі об’єднаються – Гриценко, Саакашвілі, Чумак – створять одну потужну команду? Це буде смерть для них.

Пропагандистська істерика – цей «прорив кордону». Ніякого прориву не було. Я як прикордонник вам розкажу. Вони перебували на території України. Коли з’явилася інформація, що замінували цей пункт пропуску Шегині – усіх повинні були евакуювати. Але цього не було. Все, що вони зробили “незаконного” – це не поставили штампики в паспорти, тобто перетнули державний кордон із порушенням процедури переходу. Але їм не поставили штампики через форс-мажорні обставини. І це прямо передбачено 9 статтею Закону про державний кордон. Там вказано, що перетин державного кордону поза пунктами пропуску або в пунктах пропуску з порушенням правил перетинання державного кордону в умовах пожеж, інших форс-мажорних обставин не є порушенням.

Я політик. Маю позицію і її відстоюю. Проте не думав, що усе це зайде настільки далеко, що хтось почне труїти собаку. Ще нещодавно тут бігали клоуни і розпитували у сусідів за мене. Питали людей, чи я був в Штатах у відрядженні позаминулого тижня. Питали, чи влаштовую я тут “п’янки-гулянки”. Провокаторам потрібно, що б на них звертали увагу. Я цього не буду робити. Негоже генералам зважати на лайно під чоботями.

Біда наша – в короткій політичної пам’яті українців. Політики – це такі люди, яких треба міняти так само часто, як підгузки дітям. І з тієї ж самої причини! Щойно брудний – викинули! Але ми – ні. Ми ці “підгузки” витрушуємо і туди-сюди “переодягаємо”. Якесь є хибне уявлення: мовляв, він же накрався – красти не буде. Але злодій завжди залишається злодієм.

А перевага наша – нас неможливо вбити взагалі. Ми витримуємо все, що не витримують інші.

 

Віктор ЧУМАК, народний депутат України

Жовтень15/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України