• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022
Інфо ПС

НАЙГІРШІ ГОСПОДИНІ ЗА ЗНАКОМ ЗОДІАКУ

Овен

Третє місце у рейтингу найгірших господинь займає жінка-Овен, яка все чудово знає, все вміє, тільки робити нічого не хоче. Вона може повчати інших, як їм жити, якими засобами для прибирання краще користуватися, і як вивести пляму з дивана, але сама займатися не захоче. Вона може днями та тижнями жити, оточена брудом та сміттям, але не поворухне і пальцем, бо чекатиме, доки прибереться хтось інший: чоловік, свекруха, мама чи діти.

Водолій

Друге місце дісталося жінці-Водолію. Її будинок – це хаос. Скільки б чашок не було, всі вони будуть брудними. Навколо розкиданий одяг, а найулюбленіше для нього місце – перший стілець, що попався, або крісло. Невіддільною частиною її житла є шерсть вихованців на килимі або дивані, яка не забирається роками. Готування для неї теж не найулюбленіше заняття, а в раковині завжди гора немитого посуду, за який вона приймається тільки коли закінчаться всі чисті ложки та виделки. Однак якщо у житті жінки-Водолія з’явиться коханий чоловік чи діти, то вона зробить усе, щоб їх не розчарувати.

Близнюки

Найгіршою господаркою, на думку астрологів, вважається жінка-Близнюки. Це дуже товариські люди, яким краще повеселитися, але ніяк не обтяжувати себе домашніми турботами. Але це не означає, що у них вдома бардак та бруд. Ні. Жінка-Близнюки завжди знайде, як організувати порядок: за допомогою близьких чи клінінгової компанії. Також вона не любить готувати, тому номери служб доставок у неї завжди під рукою.

https://showbiz.today.ua/

Листопад30/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України