• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

МИ ЇХ ЗАКОПАЄМО!

            Чим менше історія правдива, тим більше вона приносить задоволення. Правда складається зі слів і мовчанння. Кожне наше слово має наслідок, кожне мовчання – також. Так пишеться історія. А історія, як відомо, це політика, яку вже не можна виправити.

            Нова епоха української історії кидками і ривками витрушує з потрохами те, що гнило і роз’їдало країну століттями. Все, що є русскім, смердить. Русскє виглядає як росскє. Росіяни знають історію ще гірше, ніж географію. А розуміють в ній ще менше. Історія і росія – це дві речі, які ніколи і ніде не зустрічаються. Це тупик. А найбільш жвавий рух чи в їхньому випадку передсмертні конвульсії спостерігаються саме у тупиках.

            Навіть Бог не може змінити минулого – а вони продовжують пробувати. Мало хто передбачав, що саме це століття буде їх останнім як країни! Проте це відбувається – на наших очах! В наступне вони вже не ввійдуть – їх занесуть. Як мерця. Немає нічого безцільнішого, як судити або лікувати трупи: їх наказано тільки закопувати. Панахида. І подобається їм чи ні – історія правди на нашому боці. Ми їх закопаємо! «Неможливо» – це не по-українськи! Амінь.

Олег ФИЛИК

Червень23/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України