• Сьогодні: Понеділок, 18 Січня, 2021
Інфо ПС

МИ НІКОЛИ НЕ ОТРИМАЄМО ДОСТУПУ ДО ЦІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ

Зважаючи на те, що картотеки агентів КГБ свого часу вивезли до Москви, такою інформацією користується ФСБ Росії. І завдяки їй час від часу Москва тисне на цих людей, або просто отримує потрібну інформацію.

Якщо інтерпретувати ту інформацію, яку отримали після оприлюднення латвійських карточок, то, напевно, можна було б і в нашому уряді, і в церковних, і в культурно-мистецьких та освітніх колах знайти агентів.

Причому тут варто зазначити, що в агентурний апарат Радянського Союзу можна було завербувати людину, котрій виповнилося 18 років. Тому таким людям зараз близько 45-50 років. І вони небезпечні для держави, особливо, якщо перебувають «на верхах», бо  можуть мати контакт із ворогом. І це вже питання до нашої СБУ, яка має такі контакти виявляти.

Ми вже переконалися, що оприлюднення незначної кількості латвійських карток спричинило значний резонанс у російському суспільстві. Тому що частина цих агентів повернулася з Латвії, зараз живе в Росії.  Уявіть собі, що буде, якщо оприлюднять українські картки? Тому у теперішніх умовах це просто неможливо.   Оприлюднення таких карток можливе лише після зміни влади на справді демократичну.

 

Віктор Ягун, екс-заступник голови СБУ

vgolos.com.ua

Січень12/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України