• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

МОСКВА – ОСТРІВ БЕЗУМЦІВ, З ЯКИМ СКОРО БУДЕ ПОКІНЧЕНО

Нам просто треба протриматися практично тиждень.

          Після першого масованого ракетного удару, очевидно, бункерний щур оцінюватиме реакцію українців і світу на скоєний ним злочин. Якщо лише “занепокоєння і співчуття” – прилетять уже літаки, які складатимуть основу другого масованого удару уже по мостах, електростанціях, теле-радіоретрансляторах…

          У 2000 році я був у Чорногорії – через рік після масованого бомбування ракетами і авіацією. Розповіді свідків тих подій, їхній досвід сьогодні для мене безцінні. Найголовніше – жодної паніки, навіть у збиток собі власники супермаркетів, продовольчих магазинчиків, аптек, заправок, логістичних компаній мають працювати. З таким станом тилу – і армія впевнено робить свою роботу. Як тільки… може спрацювати ефект доміно.

         Ситуації з Югославією і Україною схожі лише у частині військового сценарію. Бєлград Мілошевича, окрім московських придурків, не мав ні союзників, ні однодумців – рипнувся Єльцин у Приштину і зупинився. З Україною ж зараз УВЕСЬ світ: від Австралії-Кенії до Канади. Від Аргентини до Китаю (посольство КНР радить киянам для безпеки клеїти на авто прапор КНР).

         Москва – острів безумців, з яким скоро буде покінчено. Нам просто треба протриматися практично тиждень. “Ответочка” для Рашки буде страшною. Впевнений. Тут уже не тільки йдеться про Україну, на порозі – третя світова.

         Нам нічого боятися і нікуди тікати. Тут могили наших предків. Тут нашим дітям рости і народжувати нам онуків… Вдавиться той щур своїм же лайном. Слава Україні!

Viktor Leshyk

Лютий24/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України