• Сьогодні: Понеділок, 13 Липня, 2020
Інфо ПС

МІСТО СТРИЙ СПОЖИВАЄ ПРОСТРОЧЕНУ ВЛАДУ

Чи ви справді вірите в те, що люди, до яких ви апелюєте, здатні вирішити ваші проблеми?

Місто, яке не має своєї громади і не дбає про неї, приречене на економічні злидні та культурну смерть.

У свою чергу громада міста, яка впродовж двох десятків років споживає продукт під назвою «влада», зімпсований корупцією, блатом та куміством, приречена на хвороби, загострення яких ми спостерігаємо цими днями під стінами міської ради та в кабінетах керівництва Стрия. І справа навіть не у воді, якою – не те що споживати – вмиватися шкідливо для здоров’я. Справа – в терміні, який вказаний на всьому, що зроблене чи обране людською рукою. Я кажу про термін придатності, про той період чи проміжок часу, який закінчується словами «Вжити до…»

І вся біда, як на мене, зараз, що ми останні кілька каденцій якраз «вживаємо після».

Місто споживає прострочену владу, владу без споживчої і мінової вартості, владу, яка стільки разів продавалася і купувалася, що її і «секонд хендом» назвати вже важко.

І тут кожен має чесно відповісти собі на питання, кожен, хто зараз протестує і мітингує – чи ви справді вірите в те, що люди, до яких ви апелюєте, здатні вирішити ваші проблеми?

Не здатні і не будуть вони нічого вирішувати. Будуть обманювати, обіцяти, імітувати, вдавати, будуть робити що завгодно, аби ви лише з’їли, аби вас знову нагодувати, аби лишитися на полиці для подальшого продажу.

І ви знаєте, скоро буде 30 років, як Радянський Союз здох – але радянські люди понині правлять бал у вже незалежному бандерівському Стрию, місті, яке свідомо плекає радянську людину, дбайливо дмухає на неї і заохочує розмножуватися кумами і мільйонами, годуючи душевною мівіною торгової марки «Добрий господар».

 

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради

Листопад17/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України