• Сьогодні: Середа, 20 Січня, 2021
Інфо ПС

МЕНІ – НЕ БАЙДYЖЕ. А ЇМ – ПОФІГ…

Я адвокат. Я вірю в закон – закон Божий, закон людський, закон любові. Вірю в справедливість своєї справи, вірю в чистоту засобів своєї боротьби. Вірю в людей, вірю в своє місто. І допоки буду жити – буду вірити.

Моє обличчя завжди звернене у бік людей, бо вони, ви, мене породили.

Вони слухають мої програми і передачі, вони стоять поруч зі мною в судах і в сесійних залах, вони дали мені мандат довіри, вони критикують і сварять мене – і від того я ще більше з ними.

Ніколи, я кажу, НІКОЛИ не уникав і не нехтував людьми, не ховався перебіжками від людських потреб y владних кабінетах і підносив свій голос не для того, щоб крикнути, а для того – аби почули тих, хто голосу не має.

Насправді тим, хто зараз має прописку на найвищих міських посадах, вартувало б щонайменше вибачитись. Вибачитися перед вкраденим цілим поколінням молодих і уже далеко не молодих людей, які так і не змогли назвати це місто своїм. Які поїхали, виїхали або померли без права на гідне життя тут, y Стрию, без права на гідне поводження тут, у Стрию, без права на однакові можливості тут, у Стрию.

І зараз не час вдавати, ніби нічого особливого не відбувається. Бо таки відбувається. Бо мене, нас небагатьох намагаються записати в один ряд із тим, що уже списано під шумок – «усі ви одинакові».

А я вам, люди, скажу, в чому різниця. Якщо зараз y холодній квартирі панельного будинку на Гастелло чи аварійної багатоповерхівки на Хуторі є якась дитина, яка не вміє читати чи не має що їсти – то мені не байдуже. Навіть, коли це – не моя дитина.

А їм – пофіг…  Бо надворі епоха жадібності і захланності. Надворі – їхня епоха…!

Допоки???

 

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради

Травень22/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України