• Сьогодні: Середа, 15 Липня, 2020
Інфо ПС

МЕНІ БАЙДУЖА ЗРАДА, АЛЕ НЕ БАЙДУЖІ ЗРАДНИКИ

      Бути чесним із самим собою – хороша вправа. Тож давайте повправляємося, глянемо в очі самим собі і один одному: куди ми рухаємося і що буде далі, а точніше – куди нас ведуть. Адже зараз саме час це зробити.

        А для початку пропоную зняти марлеві маски з носа і скинути удавані маски з обличчя, бо перші перебивають запах виборів, що близяться, а другі – відкидають розуміння безальтернативності цих виборів.

        Перше, що мене насторожує, це те, що влада нинішня чи влада прийдешня не чутливі до громадської думки, до рейтингу. Люди налаштовані популістськи. Ідеали Революції гідності, яка задала дуже високі очікування справедливості, рівності, подолання кланової системи, відійшли, їх відтиснуто на одвірки нового політичного горизонту.

        Лідерство змінилося опортунізмом. Всі один з одним труть, рішають – цього треба зняти, цього, давай, переставимо, того поставимо, а цього підставимо і т.д.

        Що з цього всього вийде?  Страшна свобода, доведена до рівня зради. Мені байдужа зрада, але не байдужі зрадники, небайдужі з однієї простої причини: цього разу це буде не просто зрада, це буде реванш завершений, повний, досконалий реванш. І життя за правилом обирай, але не управляй.

        За вікном – теорія праздного, сучасною мовою – пустого, порожнього класу, яку в моєму рідному Стрию уже давно звикли вважати господарським авторитаризмом.

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради, адвокат, журналіст

Червень25/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України