• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

МАЄТЕ ПРАВО НЕ ВІДЧИНЯТИ ЇМ ДВЕРІ І НЕ ПУСКАТИ

На сайті Міністерства економічного розвитку і Державної регуляторної служби України діють бази даних планових перевірок, з якими контролюючі органи планують прийти на підприємство, розповів заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов у програмі «Свобода в деталях» (спільний проект Радіо Свобода і Радіо НВ).

«Кожен бізнесмен може туди зайти і принаймні по планових перевірках подивитися, чи є він в базі перевірок, щоб точно знати, хто до нього прийде і коли. І якщо до вас приходить хтось, кого немає в тій базі, ви за законом маєте право не відчиняти їм двері і не пускати», – наголошує Максим Нефьодов.

Сервіс ІАС може бути корисним і для споживачів – він дає можливість подивитись, кого перевірили контролюючі органи, за якими напрямками і які приписи видали. «Якщо когось дійсно цікавить пожежна безпека чи санітарна, то дивіться, кого перевіряють і як, які результати цієї перевірки, чи були якісь приписи, штрафи. А для держави додаткова користь: держава вперше отримає якісь дані, на підставі яких можна робити висновки», – зауважує заступник міністра.

Квітень16/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України