• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

МАЄМО СФОРМУЛЮВАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

Ми разом, як українське суспільство третього тисячоліття, маємо сформулювати загальнонаціональний проект побудови європейської держави.

Цей проект має стати новітньою об’єднавчою державотворчою ідеєю, щоб жодна політична сила, жоден чиновник не прийшли до влади, якщо не беруть на себе обов’язок втілювати в життя цей загальнонаціональний проект побудови європейської Держави Україна.

Потрібно, аби кожен на своєму місці сказав, що бере за свій обов’язок втілювати в життя цей проект. Він має такі критерії: політичні (у державі повинні існувати стабільні установи, які мають забезпечити демократію, верховенство закону, дотримання прав людини і захисту прав меншин), економічні (наявність розвинутої ринкової конкурентної економіки) і третє – членські обов’язки (країна має показати здатність виконувати свої зобов’язання, які необхідні для того, аби ми могли стати рівноправними гідними членами ЄС зі своєю самобутністю і неповторністю).

Сьогодні перед нами стоять завдання сформулювати і підтвердити цей загальнонаціональний і суспільний проект побудови європейської держави. Якщо ми хоча б трохи цього досягнемо, якщо це стане вимогою громадян перед політиками і органами державної влади, тоді ми можемо сказати, що та загальнонаціональна воля, яку продемонстрував український народ 25 років тому, є нашим імперативом, що його ми, як суспільство, беремо за обов’язок втілювати в життя.

Як 25 років тому наші культурні діячі відігравали провідну роль, формуючи громадянське суспільство, сьогодні Церкви і релігійні організації відчувають свою відповідальність перед українським народом.

Блаженніший Святослав

Глава Української Греко-Католицької Церкви

Грудень03/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України