• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

МАСОВИЙ ЛЮДИНОМОР РОЗПОЧНЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ 20 РОКІВ

     Вчені Стенфордського університету заявили, що через 20 років почнеться масове вимирання людей. Проте, цьому ще можна запобігти, пише Mirror.

Згідно з доповіддю, опублікованою у “Праці Національної академії наук”, швидкість популяції видів значно зменшується. Це пов’язано з шостим етапом масової екстинкції Землі. Сьогодні рівень вимирання хребтових становить 2 види у рік – тоді як раніше 2 види гинули раз у 100 років.

“До 50% тварин, котрі колись ділили Землю з нами, вже зникли – як і мільярди людей. Ми підкреслюємо, що шосте масове вимирання вже настало і триватиме 2-3 десятиліття. Всі ознаки вказують на посилення нападів на біорізновидність упродовж найближчих 20 років, що малює сумну картину майбутнього життя – в тому числі і людського”, – пишуть учені.

Доповідь грунтується на аналізі 27,6 тисяч ссавців, земноводних і рептилій. Вчені зафіксували як цілковите зникнення видів, так і часткове – скажімо, з 1993 року популяція африканських левів зменшилася на 43%. Але якщо зайнятися цією проблемою вже сьогодні, вважають експерти, то мінімізувати наслідки масового вимирання цілком можливо.

До речі, раніше вчені заявили, що через 30 років Європа опиниться в тропіках.

Липень12/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України