• Сьогодні: Вівторок, Квітень 24, 2018
Інфо ПС

МАСОВИЙ ЛЮДИНОМОР РОЗПОЧНЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ 20 РОКІВ

     Вчені Стенфордського університету заявили, що через 20 років почнеться масове вимирання людей. Проте, цьому ще можна запобігти, пише Mirror.

Згідно з доповіддю, опублікованою у “Праці Національної академії наук”, швидкість популяції видів значно зменшується. Це пов’язано з шостим етапом масової екстинкції Землі. Сьогодні рівень вимирання хребтових становить 2 види у рік – тоді як раніше 2 види гинули раз у 100 років.

“До 50% тварин, котрі колись ділили Землю з нами, вже зникли – як і мільярди людей. Ми підкреслюємо, що шосте масове вимирання вже настало і триватиме 2-3 десятиліття. Всі ознаки вказують на посилення нападів на біорізновидність упродовж найближчих 20 років, що малює сумну картину майбутнього життя – в тому числі і людського”, – пишуть учені.

Доповідь грунтується на аналізі 27,6 тисяч ссавців, земноводних і рептилій. Вчені зафіксували як цілковите зникнення видів, так і часткове – скажімо, з 1993 року популяція африканських левів зменшилася на 43%. Але якщо зайнятися цією проблемою вже сьогодні, вважають експерти, то мінімізувати наслідки масового вимирання цілком можливо.

До речі, раніше вчені заявили, що через 30 років Європа опиниться в тропіках.

Липень12/ 2017

Коментарі:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України