• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

МАЛОРОСИ – ПОРУЧ ІЗ ВАМИ

Айдер Муджабаєв, замгендиректора телеканалу ATR, блогер

А тут Путін не збрехав. Приблизно три мільйони громадян України… ні, скажу так, три мільйони осіб із українськими паспортами живуть і працюють в Московії. Це три мільйони безпринципних типів, які без будь-яких докорів сумління живуть і працюють в країні і на країну-агресора, котра їх співвітчизників убиває і саджає.

Це три мільйони потенційних українських «шпигунів», «терористів» etc, хоча ці три мільйони не здатні це зрозуміти, поки не прийдуть за ними. Це три мільйони людей, серед яких – сотні тисяч молодих і здорових чоловіків, які замість захищати власну країну зробили інший вибір – служити нападнику.

І, до речі, якщо ви думаєте, що всі три мільйони – це «нещасний робітник чи селянин, якому просто немає, що їсти», то ви помиляєтеся. Це і сотні тисяч «білих комірців», які просто обрали більш тепле фінансово місце. Деякі українські компанії за 3 роки війни перевели з Києва в Москву цілі офіси. І ці совки, раби, малороси – поїхали. Працюють і тут, і там. Під час війни. Тепер вони приїжджають до Києва на свята. Ось і зараз приїдуть. Погуляють з рідними і друзями – і назад в Москву.

Є серед них і депутати місцевих рад… Є такі раби-малороси в кожному місті та мало не в кожному селі…

Нічого особистого, кажуть, просто робота, бізнес… (Гроші ж не пахнуть… Ні, такі гроші навіть смердять – тьху! Ганьба! – ІнфоПС)

 

Айдер Муджабаєв

Заступник гендиректора телеканалу ATR, блогер

Грудень23/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України