• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ЛЬВІВСЬКА МІСЬКРАДА ВІДРЕАГУВАЛА НА РОЗГІН БЛОКАДИ: ВИСЛОВИЛА ШІСТЬ ВИМОГ ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВЛАДИ

Львівська міська рада ухвалила звернення щодо ситуацію в країні у зв’язку із силовим розгоном учасників блокади торгівлі між Україною та тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей у Кривому Торці.

За це рішення під час позачергової сесії Львівської міської ради проголосували 54 депутати.

Звернення адресували Президенту України Петрові Порошенку, прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та голові Верховної Ради Андрієві Парубію.

«Ми, депутати Львівської міської ради, з обуренням сприйняли новину про силовий розгін Торецького редуту блокади торгівлі із окупованими територіями. Більше того, це діяння відбувалося із незаконним затриманням та ще й побиттям 46 людей. Силові методи не виправдовує ні турбота про безробітних мешканців окупованого Донбасу, ні начебто необхідність зняття блокади для запровадження точкових санкцій проти Російської Федерації з боку ЄС. Українська влада мала б активніше просувати на міжнародній арені вимогу санкцій через загострення ситуації в Авдіївці, а не спрямовувати свої зусилля на боротьбу з активістами.

Тому ми, депутати міської ради Львова, вимагаємо:

  1. Невідкладно назвати тих, хто віддав злочинний наказ та публічно покарати винних.

  2. Негайно припинити застосування сили щодо учасників акції блокади торгівлі з окупантами.

  3. З метою законодавчого врегулювання питання ухвалити Закон про визнання територій, підконтрольних так званим ЛНР та ДНР, окупованими Російською Федерацією. З усіма міжнародно-правовими наслідками.

  4. Прийняти постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки усіх аспектів постачання товарів, робіт  та послуг на тимчасово окуповані території.

  5. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні.

  6. Взяти під контроль держави Україна стратегічні об’єкти, які перебувають у руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність регіонів та країни і контролюються російським капіталом».

Звернення ухвалили з редакційними правками.

Нагадаємо, 13 березня ввечері «Штаб блокади торгівлі з окупантами» заявив, що правоохоронці зачистили редут ”16 добровольчого батальйону”, внаслідок чого побили ветеранів АТО та активістів.

Леся БУРБАН

Повідомляє:Стрий.NET

Березень14/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України