• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ЛЬВІВЩИНА: ВІД НУЛЯ ДО… ТРЬОХ СМІТТЄПЕРЕРОБНИХ ЗАВОДІВ. ЧЕРЕЗ 2-3 РОКИ…

Як повідомляє офіційний сайт ЛОДА, 31 травня на підсумковому  засіданні конкурсної комісії щодо визначення інвестора з будівництва сміттєпереробного комплексу з утилізації ТПВ на території Львівської області визначили переможців. Відтак, одразу три компанії: ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс», ТзОВ «Глассворк технолоджі» та інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК» готові до спорудження комплексів із переробки ТПВ.

«Ми отримали не просто шанс на будівництво сміттєпереробного комплексу, але утричі більше шансів збудувати такий завод на території  Львівщини. Важливим також є те, що робоча група ухвалила рішення про розгляд ряду інших земельних ділянок та проведення громадських слухань щодо будівництва комплексів з утилізації ТПВ. Це і Сокальський, Яворівський, Мостиський, Миколаївський, Дрогобицький (цікаво, чому немає Стрийського? – ІнфоПС) райони. Насправді ділянок більше, ніж потрібно», – зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Експерти комісії опрацювали подані конкурсні пропозиції та зробили висновок, що запропоновані інвесторами потужності підприємства та технології, а саме: термічна переробка (піроліс, спалювання) та виробництво RDF-палива, є найбільш прийнятними для регіону.

Критично до рішення комісії поставилася еколог фонду «Екологія — Право — Людина» Алла Войціховська. Як повідомляє «Твоє місто», вона висловила застереження щодо екологічної безпеки запропонованих моделей сміттєспалювання. 

Ірина Гримчак повідомила: «Якщо проект не буде відповідати чинному законодавству і не дасть відповіді на усі запитання з точки зору впливу навколишнього середовища, технічних параметрів будівництва, звичайно, що такі проекти будуть відхилені».

Провести громадські слухання ЛОДА планує до 15 липня. Список громад, де відбудуться обговорення, мають сформувати до 15 червня. Вже восени планують відвести ділянки для початку будівництва заводів. Інвестори кажуть, що для будівництва знадобиться 2-3 роки.

Травень31/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України