• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Львів’ян і жителів області запрошують долучитися до створення гасла та логотипу Львівщини

Представників громадськості запрошують долучитися до створення гасла та логотипу для Львівської області.

Про це повідомили у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації, передає прес-служба ЛОДА.

Як зазначили у департаменті, гасло та бренд області сприятиме позиціюванню території як в Україні, так і за кордоном, а також – залученню інвестицій, і розвитку туристичного, інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу Львівщини.

Впродовж місяця мешканці області можуть долучатися до формування технічного завдання – вимог до розробки символу та гасла Львівщини. А також можуть визначити, який образ потрібно закласти у логотип – ілюстрацію чи абстракцію, яким кольорам віддати перевагу та яке гасло обрати.

Після цього Львівська ОДА проведе закупівлю послуги зі створення символу Львівщини через систему електронних закупівель Prozorro – в аукціоні переможцем стане та компанія, яка запропонує найнижчу ціну та пройде усі кваліфікаційні умови.

Свої ідеї варто надсилати на електронну пошту, у темі вказавши «Львівщина», до 28 лютого 2017 року.

Львівщина має шанс стати однією з перших областей в Україні, що отримає свій унікальний символ та гасло.

Січень31/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України