• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Ловімо прокурорів на брехні!

З 18 липня на сайті Генеральної прокуратури України з’являться перші декларації доброчесності. До 23 липня такі декларації заповнять усі працівники прокуратури, а 25 липня вони будуть оприлюднені на сайті Генпрокуратури і регіональних прокуратур.  Буде можливість побачити дві декларації – декларацію доброчесності і декларацію податкову, і якщо в когось будуть зауваження, –  можна буде одразу подати інформацію.

Як вважає Юрій Луценко, декларація доброчесності вимагає від прокурора відповіді на питання, через які може бути знятий з посади згідно з законом працівник прокуратури – за вчинки, що ставлять під сумнів чесність та об’єктивність працівників прокуратури. При цьому інформація не може бути анонімною, бо за інформацією проводитиметься службова перевірка. За словами Луценка, це «повинні бути не чутки, а конкретні встановлені факти».

До речі,  громадські організації, які подадуть найбільше доведених матеріалів, увійдуть до громадської ради при прокуратурі.

Липень16/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України